Mienkotvorné média vlastnia zahraniční majitelia "zo západu" ale bojíme sa ruskej propagandy?
Autor píše o nenávisti voči Rusku. Jednak nejde o nenávisť voči Rusku, ale voči ruskému imperializmu a vyvolaniu vojny, ktorá ovplyvňuje naše životy a životnú úroveň. Uvediem svoj osobný príklad - pred vojnou ktorú vyvolal ruský fašistický režim som nemal s Rusmi žiadny problém, dokonca som v marci 2022 mal ísť na dovolenku v Petrohrade, mal som od decembra rezervovaný aj hotel. Ruský režim som bral v duchu, keď to Rusom vyhovuje a nesnažia sa svoj životný štýl exportovať tak je to ich vec ako žijú. Dnes po tom ako zaútočili na Ukrajinu chcem aby boli porazení a vyhnaní za svoje hranice a aby sa vytvorila nová železná opona a aby sme boli my aj NATO tak vyzbrojení aby si nás Rusko nikdy nedovolilo napadnúť. Môj názor zmenili Rusi a nie Západ.