Prikladám link:
Zbystrite pozornosť, vážení.
Zajtra je avizované v NR predkladanie návrhu zákona o očkovaní detí.
TEN TARABA, KTORÝ VYSTUPUJE AKO OPOZIČNÝ, pripravil taký zákon, ktorý bude prijatý, verte tomu. Zradí vás aj takzvaná opozícia.
René Balák, slušný človek. Bioetik na to už cca pred mesiacom upozornil.
V nedeľu odišiel navždy. Už nemusí prežívať tie pocity zrady, krivdy a podvodu.
HANBA TI TARABA.
Zradca, ktorý na protestoch vybľakuje, aký jen opozičník, tento Taraba aj s dr. Jancom a známym Marekom Gécim pripravili niečo, z čoho už nebude cesty späť!
Plandémia smrteľným vírusom má SMRTNOSŤ TRI PROMILE, vážený primár.
S tou tvojou ospevovanou liečbou voľačo nie je v poriadku, keď ti toľko pacientov umiera!!!!
Odhladnúc od toho, že ste na čele s Lengvarským ZASVINILI NÁRODNÚ KRVNÚ BANKU!
A tí, ktorých zväzácky dehonestuješ POTREBUJEME.
Náhodou by mali úspech a vyvrátili by ti tliachanie "vakcína je sloboda", ukázali by ti, ako LIEČIŤ!!!!
DISKUSIA je o odbornom diskutovaní a predkladaní výsledkov, ty smrad arogantný.
NIKTO z kovidfašistov do nej nepôjde, lebo by zhorel ako fakľa.
VEĎ CHOĎ DISKUTOVAŤ A VYVRÁŤ TIE HOAXY OPONENTOM!
Jedno prznenie im neprešlo.
Hurá.
Ozajstní vzdelaní odborníci riskujú svoju kariéru, zamestnanie, povesť a volajú po diskusii.
Všetci sú proti nim.
Mnohí len preto, že to povedala Kovačič v Smetisku.
Ľudia, my VŠETCI potrebujú vedieť PRAVDU, aj VY.
"Očkovanie" NEPOMÁHA.
ŠKODÍ.
Akú výhodu má "očkovaný?
Môže sa nakaziť.
Má povinnosť ROZNÁŠAŤ kovid.
Ak sa nakazí, vraj má väčšiu šancu prekonať kovid.
Ale má OVEĽA väčšiu šancu umrieť na poškodenie zdravia práve kvôli "slobode" alias vakcíne.
A vieme, že SMRTNOSŤ na kovid je 3 PROMILE!!!
To sú TRAJA Z TISÍC.
Za ďalšie:
Treba LIEČIŤ.
AJ OČKOVANÝCH.
Tých ktorí sa vysmievajú Mesíkovi, Lakotovi, Pijákovi, Törökovi, Bukovskému, aj praktickým lekárom, napr. Liptákovi, Janekovej ktorí zachránili stovky životov!
UVEDOMTE si, kovid sa dá liečiť.
Keď očkovaní ochorejú a budú mať ťažký priebeh kovidu, kto im pomôže?
Nebudú náhodou potrebovať týchto odborníkov, na ktorých teraz pľujú?
Alebo pôjdu radšej hrdinsky skapať do nemocnice?
Keď sa totiž dostanú do nemocnice, šanca prežiť
je TAKMER NULOVÁ.
Nikto nie je proti vám.
Ja osobne nemám nič proti tým, ktorí sa slobodne! rozhodli "očkovať".
Zazlievam to len rodičom.
Ako môžu dopustiť očkovanie detí
NESCHVÁLENOU, NEDOPORUČENOU VAKCÍNOU.
Ján 101.
Len slepý nevidí, že sa nediskutuje, že sa NARIAĎUJE.
My sme štát!
My štedro platíme politikov.
Oni sú povinní slúžiť nám.
Nie my im.
PS: je psou POVINNOSŤOU aby tzv. "odborníci" prišli VYVRÁTIŤ "hoaxy".
Boja sa, že budú roztrhaní na cucky!
Mali šancu.
Nevyužili ju.
Zarezali referendum.
Ďalej pokračujú v demontáži štátu.
Výzvu "Hovorme spolu" ignoruje aj RTVS!!!!
Prečo?
Vedia, že klamú a chcú sa vyhnúť konfrontácii.
Ľudí rozoštvávajú proti SEBE.
Táto banda zbabelá docieli len to, že ľuďom prasknú nervy a bude občianska vojna!
A takéto TEĽA je vizitkou tejto vlády.
Tá mozgovo poddimenzovaná tlupa o nás rozhoduje.
Zobuďte sa, UVEDOMTE si konečne, že zavádzajú apartheid, praktikujú GENOCÍDU a vedú štát k BANKROTU.
VIEM, voliči tejto zberby sú inteligenčne na tom rovnako, ale tu ide o našu budúcnosť!!!!
Idete zapredať SLOVENSKO, dochádza vám to?
Či vám zapne až vtedy, keď vás vyhodia z bytov a nasáčkujú tam migrantov?
Keď sa z vás stanú bezdomovci, v lepšom prípade otroci??? Ktorí nebudú nič vlastniť a budú robiť za polievku?
Keď zničia zdravie národu, zoberú vám vodu, prírodu?
Myslím, že ESĽP mu (Kováčikovi) pomôže.
Najhoršie na tom je, že sudcom sa naprosto nič nestane!
Kde je hmotná zodpovednosť sudcu?
V nedohľadne.
Na odškodnenie sa poskladáme MY.
A priamy nadriadený Záleskej Hrubala je v komisii vytvorenej Matovičom!
Vraj za pár dní obnovia dôveru v štát!!!
Len dodám, že podrobné informácie k prijatiu migrantov zverejnil Kotleba na svojej FB stránke.
Kto sa spolieha na to,že budú regulárne voľby je snílek.
Odporúčam video: generál vo výslužbe Ševčík k mafii, vyšetrovaniu, ku Kovaříkovi, Hamranovi, k zlyhaniu ÚIS pri Lučanskom. PREČO nekonali?
Dúfam, že Heráka už ukryli.
Bola by sranda, aby sa zišli ĽSNS poslanci s Herákom....
Pardon, títo poslanci sa pravdepodobne stanú členmi SME RODINA.
Čepček, Taraba, 2 x Kuffa, plus Šimko bývalý poslanec za ĽSNS.
(Tipuje Michelko, zdá sa, že to tak bude).
Nikolaj, keďže píšeš ty a toto, sú za tým skryté úmysly! :))))))))))
Odporúčame