Kto má čas, pozrite si celé.
Kto má záujem o názor generála v.v. Ševčíka na Lučanského, Lipšica, ÚIS, kajúcnikov, atď., tak
Kto má čas, pozrite si celé.
Kto má záujem o názor generála v.v. Ševčíka na Lučanského, Lipšica, ÚIS, kajúcnikov, atď., tak
Príde 200 000 migrantov?
Identifikačné čipy pre nich už postupne zasiela na Slovensko Holandsko.
Kto má čas, pozrite si celé.
Kto má záujem o názor generála v.v. Ševčíka na Lučanského, Lipšica, ÚIS, kajúcnikov, atď., tak
cca od 20 minúty.
Kto má čas, pozrite si celé.
Kto má záujem o názor generála v.v. Ševčíka na Lučanského, Lipšica, ÚIS, kajúcnikov, atď., tak
Kto má čas, pozrite si celé.
Kto má záujem o názor generála v.v. Ševčíka na Lučanského, Lipšica, ÚIS, kajúcnikov, atď., tak cca od 20 minúty.
Re 15:39
Moja reč!!!!
Ako od Harabina.
Opozícia ne-ex-is-tu-je!!!!!
Nepoučiteľní veria, že nová vláda zruší očkovací zákon, zákon o mobilizácii, rúška, zákon o hybridnej hrozbe?
Nie!!!!!!!!!!!!!!!!!
To by sme MUSELI DAŤ 100 PERCENT HLASOV HARABINOVI.
Doživotie by vyfasovala polovica tejto vlády, mnoho sudcovia, presstitúti.
MeinGeist,
Hlas je ideovo prázdna strana, len papagájujú.
Ťažia z imidžu, tvária sa múdro, fajnovo, špekulujú...
Môže sa stať, že po voľbách ostanú na ocot.
Želám im to, ako aj všetkým koaličným stranám.
Kto má pozná, vie, že 100 krát radšej Kotleba než HLAS.
MeinGeist,
Hlas je ideovo prázdna strana, len papagájujú.
Ťažia z imidžu, tvária sa múdro, fajnovo, špekulujú...
Môže sa stať, že po voľbách ostanú na ocot.
Želám im to, ako aj všetkým koaličným stranám.
Kto má pozná, vie, že 100 krát radšej Kotleba než HLAS.
A nakoniec budú radi, ak po voľbách neostanú na ocot.
cooal, platíme ich nadštandardne, nech už konečne začnú makať pre nás a podľa NAŠEJ VÔLE.
Ja už nevládzem žiť pod FAŠISTAMI v tomto útlaku, apartheide a pod hrozbou genocídy, bez lekárskej starostlivosti, bez strechy nad hlavou.
Kalioskop, ty veríš, že HLAS bude spolupracovať so Smerom?
Ja ich nechcem, PELLEGRINI, KMEC a RAŠI
SÚ PRE MŇA NEAKCEPTOVATEĽNÍ.
Banujem za Erikom Tomášom a Šutaj-Eštokom.
Czak Norisz,
dnes bol v Na telo Raši (s Veronou).
V relácii O 5 minút 12 bol Pellegrini (s Kolárom)
Kovačič aj Makara dali poslancom Hlasu rovnakú otázku.
Raši sa nechal nachytať.
Pellegrini sa vykrúcal.
Teraz je spolupráca opozicnych strán žiadúca.
Po voľbách? Naopak, nežiadúca.
Ratlíci EÚ, NATO, očkovači, liberáli sa radšej nechajú prostituovať liberálnou stranou, ako cvičiť ako psi u Fica!
Štefan,
Slováci sa boja nových strán a nových tvárí.
Nová strana potrebuje lídra.
Možno by skôr vyhrala strana napr. Petra Sagana, ako strana Profesora Staneka.
Smer sa povyšuje nad Republiku.
Nakoniec bude na ňu odkázaný.
Viem, že Republika nemá až také osobnosti, ktoré by prilákali voličov.
Nechcem im radiť, možno by však mali brať hodiny rétoriky!
Uhrík šušle ako Heger, Suja nevie po slovensky.
Mazurek je ok, má dar reči, ale nevie, kedy prestať a už je občas nudný.
Predsa však v porovnaní s Oľajnom sú oveľa lepší.
Ako možné, že OĽAJNO s tým zverincom sa stále drží na ± 10 percentách v preferenciách?
Ja to nechápem.
Prosím ťa, Raši je doktor a obšmieta sa v politike dlho.
Bolo by čudné, keby nemal nič!
Politici sú najdrahšie platení zamestnanci na Slovensku.
Debilní otroci zodratí od roboty ich zaujímajú len v JEDEN deň - v deň volieb.
Môžu si tímy obohatiť o Afgáncov.
Do roku 2025 ich má prísť 200 000.
Holandsko pre nich pripravuje a postupne na Sk zasiela identifikačné čipy!
Netreba zabúdať, že ostať na Slovensku je pre nich definitívne, tak rozhodla EÚ.
Neznášam Rašiho a Pellegriniho.
Pellegrini je mazaný, neskočil Ficovi na lep.
Nepriznal farbu.
Raši dnes v debate s krabicovou Veronou na Markíze bol otvorenejší.
Skočil Ficovi rovno na udičku.
Opozícia môže a aj by mala spolupracovať.
Pre mňa osobne je koalícia Smeru s HLAS-om neprijateľná.
Počkáme si na reakciu ombudsmanky!!!!!
Na pedofila Heráka nereagovala.
Údajne ho OĽANO kdesi zamestnalo, ukrylo.
Čo myslíte, budú jeho delikty vyšetrené a stihne ho spravodlivý trest?
HÚFNICA a MARY KOLÍK a iné sexistické mimovládky budú tomuto úchylovi všemožne pomáhať!!!!
Irena, kde si, mazaj ho ratovať aj ty.
Odporúčame