Ja tiez cituji toho isteho Jana Wericha-Kazdy narod ma takovou vladu jakou si zasluzi.Nuz a my si zasluzime taku ktora sa nachadza pri konci poctu najskorumpovanejsich krajin na svete.Taku kde si minister vnutra s ministrom dopravy delia stamiliony do svojich vreciek,taku kde premier zamestnava ako clenku svojho kabinetu priatelku talianskeho mafiana,taku kde premier byva v byte cloveka s velmi nastrbenou povestou...

