nuz aspon si napisal kde vsade si uz Breznev a jeho ZSSR brusil zuby na vytvorenie "vlady ludu"kde vsade uz mali svoje krvave paprce strcene -tak ako to povedal Hugo Chavez-"Socializmus or muerte" Nastastie si pre neho prisla ta co nosi iba"muerte"...........Darmo u nas nespievali.....z delniky ruka v ruce prapory revoluce po cele zemi rozvinem............za to ako sa mame teraz dakujeme tym co bojovali proti tymto cervenym gaunerom! Keby ich nebolo tak by sme prave za pomoci ZSSR boli na tom ako Severni korejci.....


