nepocul som este nikoho to tam kricat.Zato "Allahu akbar" v europe az prilis casto.Dokonca ked som lezal nedavno v jednej Nemeckej nemocnici,tak na susednej posteli lezal Rus a lekari ma poprosili ci by som mu neprekladal (oni totiz ani jeden rusky nehovorili) a na telefone mal nahrate zvonenie--Allaaaaahu akbar,Allaaaaahu akbar----!A to sa mu ozyvalo az dovtedy kym som ho neupozornil,ze to nam dvom zvysnym pacientom na izbe vadi.Potom pochopil ,ze ked sa aj ja na neho naseriem -tak mu nebude rozumiet nikto a to dobre nebude.Potom to konecne skoncilo a on si vypol mobil.


