maju inu volbu?Velka koalicia ktora pevne zviera v rukach tuto krajinu zneskodnovala a znicila akykolvek prejav nesuhlasu v Nemecku.Teraz prislo k volbam, kde su dvaja kandidati -veduci lidri tychto vladnych stran.Koho si potom maju z tychto dvoch zvolit?Nuz ubohy narod ma na vyber mensieho ,alebo väcsieho podporovatela migrantov-teda A.Merkel ,alebo M.Schulz.Nuz a oni si prirodzene zvolia mensie zlo.Ale sa mylis ked si toho nazoru ,ze ju ludia chcu-oni nechcu Schulza,a z toho ona tazi.To vsak stoji na velmi klativych nohach.A dosledok sa skorej ci neskorej dostavi.............


