Vráti sa Trump k Parížskej dohode? Macron verí, že áno
taras kamarat a riadne.Zda sa ,ze si prinajmensom RSDr.....Ta veta o nespravodlivom plateni je iba jedna cast jeho nazoru,ovela väcsiu vahu ma tvrdenie ,ze cina moze zvysovat emisie bez obmedzenia a to az do 2030 a nemusi platit vobec nic.A to pri tom uz teraz je Cina a nie USA najväcsim znecistovatelom zivotneho prostredia .To iste plati pre Indiu a Rusko!Pises velmi prefikane -tak ako ta to naucili vo VUML"radí USA na popredné miesto na svete v znečisťovaní ovzdušia" nuz nie prve ,ale popredne..........
Si ty ale velky betar...............
USA uz 4 roky nezvysuju a dobrovolne udrziavaju hranice emisnych plynov na rovnakej urovni.Spojene staty maju najprisnejsie normy co sa tyka produkcie vyfukovych plynov aut na svete!
Nezabudaj skutocnost ,ze europske automobilky klamu, podvadzaju a manipuluju s udajmi o emisiach vyfukovych plynov nimi vyrabanych automobilov nezistili v Cine ani v Rusku ,ale v USA!
Toto vyvracia tvoje tvrdenie o neferovosti jednoznacne.