netaraj -tak za prve Juzna Korea existuje iba preto ,ze tam ma vojakov USA!Takze odsunutie US army by bolo pre Juznu Koreu sebevrazdou.Co sa tyka "provokativnych manevrov " ked robili manevre ruski vojaci nedaleko ukrajinskych hranic,tak si nepisal o"provokativnych manevroch".A za posledne Rusko neodsunulo ,ziadne vojska z NDR ,ale Sovietsky sväz ktory skrachoval a neostavalo mu nic ine iba odsunut svoje vojska zo svojich byvalych kolonii teda okrem CSSR,Madarska,Polska aj z NDR.Dostali za to okrem toho ,ze im Nemci vystavali za svoje peniaze v Rusku Byty pre vsetkych dostojnikov ktori boli v NDR aj 40 miliard zapadonemeckych mariek.Takze to nebolo odsunutie ,ale obchod statu ktory skrachoval tak ekonomicky ,ako aj politicky.................To nebolo "ukoncenie" studenej vojny ,ale porazka a to v plnom rozsahu......


