ako by sa mohol priatelit prezident ktory chce pomoct svojmu narodu s kancelarkou ktora nerobi pre svoj narod takmer nic a uprednostnuje neznamych cudzincov dokonca aj bez vedomia kto oni vlastne su?Medzi tymi dvomi je priepastny rozdiel.Skutocnost, ze sa Merkel salonnejsie oproti Trumpovi vyjadruje na veci nic nemeni.Futbal sa hraje na goly.


