zrejme ti je tazko pochopit skutocnost,ze je stale menej ludi ktori veria v to ,ze existuje mierumilovne spoluzitie s Islamom...trepat do toho nieco o goloch posobi iba zavadzajuco.Nuz a tak isto s nacizmom to nema vobec nic spolocne-mozno iba tak u teba a tebe rovnych.Nacizmus je v tomto pripade spolocnikom islamistov a ich podporovatelov.Ako vidis aj z vysledkov volieb -ludi ktori sa stavaju proti tejto naacisticko- islamskej pliage pribuda a je otazkou casu, kedy ich bude tolko ,ze nebudu potrebovat, aby s nimi niekto vladol....


