boli ,ale je rozdiel medzi pricinou pobytu Sovietskych vojakov u nas po 68 a pricinou pobytu casti spojeneckych jednotiek v Nemecku.To za prve a za druhe ako som ti hore napisal po 20 januari sa to jasne potvrdi.My sme mohli skakat vzdy iba tak ako Sovietsky sväz piskal -to bola nakoniec aj pricina preco nas vobec v 68 okupovali a tym si to zaistitli.Toto nemci nikdy nerobili-dokaz je mimo ineho aj skutocnost ,ze sa odmietli zucastnit sa na invazii do Iraku.Takze nejake tvrdenie o "nesvojpravnej krajine" je taranina!


