Súd uznal Wildersa za vinného z diskriminácie, trest mu neuložil
tonko,ja bohuzial nezdielam tvoj nazor uplne.Davam Ti za pravdu ,ze nenavist este ziadny problem nevyriesila.Suhlasim s tebou co sa tyka Kotlebu na adresu Farageho sa nechcem zamerne vyjadrovat lebo na tolko jeho nepoznam a nechcem mu bez priciny ublizovat.Co sa tyka Wildersa -porovnavat Wildersa a hadzat ho do jedneho vreca s Kotlebom ,s tym nesuhlasim.Jednoznacne robis chybu ,ze hadzes vsetkych ktory s tebou alebo s oficialnymi politkmi nesuhlasia do jedneho vreca.Teda kto nejde s nami ide proti nam.Media a propaganda vladnucich kruhov bohuzial po vzniku nekontrolovatelneho prilevu migrantov z afriky a azie, väcsinou moslimov a hlavne skoro 90% muzov ,zapricinenim prave vladnucimi kruhmi v EU a najsilnejsimi clenmi EU-Francuzsko,Nemecko atd.z dovodu zamlcovania a jednostranneho opisovania udalosti ,stratili na akejkolvek doveryhodnosti.
Nie kazdy kto je proti pristahovalcom ich musi aj nenavidiet.Tuto skutocnost ludia tvojich nazorov si bohuzial neuvedomuju.Aj ked su aj taki.