s tym suhlasim,ale ako to suvisi s nazvom clanku?Do Hitleroveho Nemecka sa tiez hrnuli migranti v nekontrolovanom mnozstve a Hitler staval pre nich mesity?Dostavali tiez od Hitlerovej vlady podpory ktore boli vacsie ako dochodky domacich ktori za ne 45 rokov dreli?Porovnavas neporovnatelne TatranS!Tvoje tvrdenie o napadani mensin je iba zavadzanie od problemu.Je to tvrdenie vsetkych nezodpovednych ludi ktori takto zakryvaju skutocnost.


