Útočník z Paríža žil v ubytovni pre azylantov v Nemecku
tvoj prispevok je iba vyuzivanie skutocnosti na vzbudzovanie nenavisti voci prvemu prezidentovi ktory nema ziadne viazanie sa na byvaly komunisticky rezim a na KSC.
Odhliadnuc od toho je vsak pravdou ,ze postoj vednia vladnych stran v Nemecku.teda CDU a SPD bol nepremysleny a ako ukazuju terajsie udalosti aj do znacnej miery nezodpovedny.To ,ze teraz jednoducho prezliekaju kabaty a hromadne odsudzuju spravanie sa tychto azylantov na ich zodpovednosti nic nemeni.Tak isto prepustenie sefa policie v Koline je iba pokus o najdenie "Sündeböck-a"teda capa-vinnika,a tym zahrat celu zalezitost do autu.Jedno vsak plati vsade na svete-ryba smrdi od hlavy!To plati v Nemecku tak ako aj u nas ci v Rusku, alebo v USA.Pravo na azyl musi zostat nedoknute ,ale to sa da aj inym sposobom ako pustit do krajiny hlava -nehlava miliony cudzincov.Najlepsim prikladom toho je Australia a Novy Zeland.Mimochodom ten utocnik bol registrovany na styroch miestach v uteceneckych centrach v nemecku,a vsade bral 380 e.