Rusko označilo NATO za hrozbu pre národnú bezpečnosť
Pan STB Banas zabuda ,ze Varsavska zmluva zomrela spolu so spolocenskym zriadenim ktore tu bolo presadzovane nasilim Sovietskym sväzom.Cela tato spolocnost ekonomicky skarachoval spolu aj so svojim vzorom ZSSR.Preto cely tento nasilim vytvoreny tzv.socialisticky sektor zanikol.To este neznamena ,ze za to zakonite musel zaniknut aj zapadny sytem! Ten ostal a prezil-to je zakon prirody!Okrem toho vojska USA su sucastou NATO a tak ich to so suhlasom Nemeckej vlady opravnuje k ich pobytu na uzemi Nemecka.Nie je vela ludi ktori maju k tomu vyhrady.Aj ked uznavam ,ze existuju taki.Nuz ,ale to je tak v demokracii-rozhoduje mienka väcsiny.