... Ved prave, a bez problemov nasledne z vody vylezie:-)...zeby vodotesne ako svajciarske hodinky? :-)
... Ved prave, a bez problemov nasledne z vody vylezie:-)...zeby vodotesne ako svajciarske hodinky? :-)
.... vsak teroristi z Cecenska boli donedavna podla takych ako si ty, ludia co sa bili za slobodu v CEcensku proti Rusom, tak si neser do huby!
... tu kolaz povazujes za druzicove snimky.... nebud smiesny....ako mozes svoje informacie zakladat na udajoch z censor. Net -:)))....Nikto netvrdi, ze z Donecku nestrielaju...ale preco???? Do sedej zony, v ktorej sa nachadza aj Avdejevka, v ktorej podla dohod nemalo byt vojsko prasa presunulo armadu z tazkou artileriou a zacalo obstrely Donecka.... dokazy, ze rozmiestnili toto vojsko medzicinzakmi obleteli dva ni dozadu obleteli internet aj s rukolapnymi dokazmi okial su...
... a sam si si to vypocul?.... alebo len predavas co ti podsunuli, ti ktori nerozumeli dobre o com sa tam vo vytrhnutom uryvku ( pripadne ho aj vytrhli)z kontextu hovori?
.... toto su praktiky inych skupin obyvatelstva ako uvadzas.... !!!!!! a to tych, ktori ich potrebuju rozostvat!
... :-))))))) verim, ze sa zbavi hlavne takych chrapunov ako je tu diskutujuci Ringel vo vlastnych radoch... :-))))
... opt dobra ukazka ukrajinskej demokracie dik. Tuto, zenu sme uz niekolkokrat videli nebojacne otvarat problemy vo Verchovnej rade... takze jej nazory poznaju aposlanci vstali...to je dobre znamenie...!!!! Myslim, ze prasa rozputalo nove kolo boja na Donbase nielen pre to aby ovplyvnilo nazory na zapade, ale aj preto aby odputalo v case, ked stratilo medialnu podporu od USA, naplnilo hlavy ludi inymi temami nie jeho zvrhavanim, no nevedno ci sa chlapci neprepocitali!!!!...Uz je na case aby sa tento problem vyriesil z vnutra Ukrajiny, aj ked to bude velmi tazke pre velke ozbrojene nacionalisticke skupiny...
... Nevidimani jeden dokaz tvojho tvrdenia!!!!!!!!
... velmi dobra informacia k teme bojov, vid. Video v clanku: http://www.politnavigator.net/o-chjom-molcha…
... Vdaka za videjko, neviem len ci si si ho pozrel do konca....tj. V com spociva hlavna "zabavka"?
...., ze je nevinny tvrdit moze.....realita je ina...staci sa s nim trochu blizsie zoznamit Taketo informacie su len na tyrenie hladiny okolo realne zbytocneho podplateneho chrapuna, zlodeja a klamara...
.... vidim "vysoku" inteligenciu Rejpal v tvojom prispevku :-)))))))
.... nemam najmensiu chut komunikovat s TAKYM ako si ty, pisem to pre tych co nie su v obraze. S vynimkou Afganistanu a Ceskoslovenska ( kam Rusi prisli na zaklade pozvania a na zaklade povojnoveho usporiadania sveta) a obe miesta svojej ucasti dodatocne oznacili za chybu ani jedno dalsie miesto nie je miestom , kde by mali Rusi zakladne....Cecensko je cast Ruska a Osetsko bolo napadnute Gruziou umyselne... Rusi tam mali kontingent na zaklafe medzinarodnych zmluv.... Situacia v Podnestersku je na elaborat.... preco a koho chrania... Ze napadli Ukrajinu? kazdy trochu rozmyslajuci clovek sa ti vysmeje.... takze ???? Nezahmlivaj!
... nech neplati... zaad si bude brat co chce (a nebude mat zaujem na rozvoji Bieloruska) zadarmo, pardon este za to zaplatia nezavislostou?.... Moze byt jeden "statnik" takyto trud?.... Zrejme mu uz zaplatili!... mali by sa ho Bielorusi cim skor zbavit!
...coze, coze.... Stali podvodnickom z Bieloruska v cele s Lukasenkom na prstik?...nedovolia im pasovat do Ruska co chcu?... tovary, ludi....?
... Nechcu sa s nikym delit.... o Krym islo Britanii uz v 19. storoci ked aktivovala Krymske vojny....nevedia to preglgnut!
... Rusi by saz toho uprimne mali tesit, aspon im tam nebudu vozit zapadne firmy potravinovy hnoj ako na Slovensko... lebo tiet sankcie dufam, ze tie nikdy neodvolaju...!
.... Nuz co uz ani sme od nej nic necakali.... American proste neprekroci svoj tien....!
.takze podla tohto elaboratu mu vlastne grauloval, ze dava zabijat nevinnych na oboch stranach?....HANBA....POLITICKY HNOJ...
....vybral SI SI TREFNY NICK.......:-))))))))
Odporúčame