:-))))))...
... ty nie si narod slovensky... a ty to dobre vies....!
:-)))!.... poďme sa o nich biť.... No Angela daj tomu Erdoganovi riadnu do nosa nech ti nejakych posle...!
... je nim dlho aj s tou jeho nanou v tricku s americkou zastavou....v STV.... len nema problem slizit aj v Rusku!
.... K
ked da o sebepisaz z amemu h.... Mal by si to precitat!
... ako sukromna osoba nech tlacha co chce, ked sa vzda postu ministra zahranicnych veci...inak nech hovori a robi to o co ma vacsina ludi na Slovenku zaujem... Mier... A nech nerype do statu, kde zadarmo studoval....a do krajiny, ktora nas zachranila pred nacistickym Nedmeckom a fasizmom
.... na tieto tlachy najlepsie sedi v plnom rozsahu: http://aeronet.cz/news/v-zemi-ve-ktere-nechc…
. .. Nechceme ministra zahranicnych veci, ktory vyostruje vztahy s Ruskom!
.... aspon si Venezuelcania nebudu otravovat Coca colou zivot...
.... neziskove oranizacie ... Natocia ked treba cokolvek... dnes cele dopoludnia na Slovensko 1 riesili, kam davat vychovavat deti z problematickych rodin ( zrejme t u potrebuju zaviest juvenilnu justiciu) a Problemy LGBT v Spanielsku.... Ine problemy nemame....
... ak su britski umelci, taki ako ti nasi v 89 roku, tak by mali volici hlasovat za Brexit.... !
.... vyrobcovia? ... Preco by to preboha robili vyrobcovia?
... alebo kludne CIA, Mosad, MI 5...
... a neliecila sa nahodou u psychiatra?
...nuz ak otvorenie dveri, tak to "urobila ta nana"- stevardka co uz minuly rok davala svoje kolazovane fotky po Facebúku... ako vychadza s kufrikom z mora a za nou pikuje do mora lietadlo...lebo tie fotkysa v meciach objavili takmer okamzite po katastrofe ( tento rukopis dobre pozname). Cloveku sa az nechce verit ako dlho to pripravovali...zda sa ze vyrobcovia vedia kde je slaba stranka ich strojov... Uz tu mame len otazku, ci naozaj ta dusicka vysla z mora... ?
... pribrh vysetrovania tejto tragedie sa nam velmi zaujimavo vyvija.... Havaria MS 804bola len dalsim utokom v poradi na Egypt cez aerolinie za velmi kratku dobu ( pol roka).. Najprv Ruske lietadlo letiace z tureckeho letoviska do Petrohradu.... Vsetci co tu ksuzu trochu sleduju vecia co je zatym.... Nasledne unos tuereckeh lietadla na Cyprus ... preco prave tam?... a do tretice dobre vybrany let a cad o cca 2:30, ked snad aj sovy spia okrem....vsetci ( samozrejme aj nase mainstreamove) mefia hucia aky je Egypt nebezpecny, aby este viac udupali ekonomiku Egypta, ked nepocuva tych, ktorych " ma" pocuvat...nuz a vcera sa uz dostavili vysledky... egyptske media oznamili, ze privolavaju na pomoc USA ( privolat firmu co vyrobila motory pre Airbus 320, je diametralne odlisna vec).... a dnes od rana sa zacinaju v svetovych mediach objavovat spravy o tom, ze bol zaznamenany dym v kabine... Takze zrejme to odnesie vyrobca Airbus... A to stacilo prizvat USA k vysetrovaniu :-))))))
http://debata.pravda.sk/debata/393633-egypts… Moje prispevky chvilu pred zverejnenim tejto spravy :-))))))))
Odporúčame