Egyptská armáda našla trosky airbusu aj prvé pozostatky obetí
... pribrh vysetrovania tejto tragedie sa nam velmi zaujimavo vyvija.... Havaria MS 804bola len dalsim utokom v poradi na Egypt cez aerolinie za velmi kratku dobu ( pol roka).. Najprv Ruske lietadlo letiace z tureckeho letoviska do Petrohradu.... Vsetci co tu ksuzu trochu sleduju vecia co je zatym.... Nasledne unos tuereckeh lietadla na Cyprus ... preco prave tam?... a do tretice dobre vybrany let a cad o cca 2:30, ked snad aj sovy spia okrem....vsetci ( samozrejme aj nase mainstreamove) mefia hucia aky je Egypt nebezpecny, aby este viac udupali ekonomiku Egypta, ked nepocuva tych, ktorych " ma" pocuvat...nuz a vcera sa uz dostavili vysledky... egyptske media oznamili, ze privolavaju na pomoc USA ( privolat firmu co vyrobila motory pre Airbus 320, je diametralne odlisna vec).... a dnes od rana sa zacinaju v svetovych mediach objavovat spravy o tom, ze bol zaznamenany dym v kabine... Takze zrejme to odnesie vyrobca Airbus... A to stacilo prizvat USA k vysetrovaniu :-))))))