... Dnes je to takto modne reprodukovat, ze to bol v podstate "humanitarny akt"... Trulo
... Dnes je to takto modne reprodukovat, ze to bol v podstate "humanitarny akt"... Trulo
... Vyrocie mate az v auguste usaty..,, co tak zrazu?.... Treba ist manipulovat s Abem, ze?....lebo sa vratil z Moskvy...
... a toto bude pre EU dilinov rychlo im dat bezvizovy vstup do krajin EU, aby aj tu mohli zabijat bez dokazov.... Vsetci sme si mysleli, ze taket idio....e spravanie v dnesnej dobe ani nie je mozne!
... zase tvrdenia a obvinovanie bez dokazov.... zase spajanie dokopy veci co nemaju nic spolocne... NA SLOVENSKU NEZIJU TAKMER ZIADNI ID...i pre ktorych to pisete...
... to aby nam tu ako do Kurdistanu mohli zavliect chemicke zbrane?... Dnes tam totiz boli opat pouzite!
.... Pche.... to by nebola ceska prostitutka....keby nezopsula vsetko pozitivne a ciny satana ospevuje.... Napr. Putin uz druhy rok kracal s fotkou svojho otca :-)))
...uz tu mam jeden príspevok, ale ked tak sa na starkeho pozeram, mozno to uz zacina mat v hlave pomotane?
...na fotke ma vodca KLDR velmi slusivy a kvalitny oblek...to take siju v KLDR, alebo ho ma kupeny odkialsi zo zahranicia?....v tom pripade mam otazku...kto s nim obchoduje, ked ich vsetci sankcionuju?
...na fotke ma vodca KLDR velmi slusivy a kvalitny oblek...to take siju v KLDR, alebo ho ma kupeny odkialsi zo zahranicia?....v tom pripade mam otazku...kto s nim obchoduje, ked ich vsetci sankcionuju?
...ajhla tu aky sladky lubivy prejav ...http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/392437… a so sialencom hore si rucicky podavaju...! Ano suhlasim s panom Alexandrom Bachnarom, ze holokaust zacal uz prvou fackou niekomu za to , ze je zid...ale Erdogan dava s pozehnanim USA Europe aj Syrii uz kolku facku?
...malo byt na konci vypisuj!
... Turecko a Katar zohrali pri ich oslobodeni ulohu :-))))))
..,no uz to tak bude, ako sa o nom preslycha je sialeny!
.... a to je dobre, ze si narody zacinaju znovu uvedomovat svoje zakladne hodnoty!
... Vidno, ze ty si velmi uspesny, kedsi tu v kuse zarabad!
... Cim dlhsie to bude trvat...tym viac pozitivneh to so sebou prinesie...
... Moze ho este niekto brat vazne?
... naco je tu tento clanok?.... aby sme si zacali mysliet step by step ze oni (Al Kaida) su ti dobri? Mozno az umierneni?
Odporúčame