... prosim ta ty nevzdelany a neobjektivny fanatik... Precitaj si nieco o tom ako doslo k problemom s Finskom!... A potom to tu cypisuj!
... prosim ta ty nevzdelany a neobjektivny fanatik... Precitaj si nieco o tom ako doslo k problemom s Finskom!... A potom to tu cypisuj!
... jasne vyrocie prebieha nepozorovane, lebo krvilacni Americania su vo vojne ustavicne... Tak im uz splyvaju jedna do druhej...!!!!
...vazeny pan histori, pocujem o Vas dnes v mojom zivote po prvy krat, ale ked sta naozaj historik a to este z nastupnickeho statu nasho prveho statu nastupnickeho statu Ceskoslovenska, ktore bolo prvou obetou...Tak by ste mali vediet aaj to tu napisat co vsetko predchadzalo paktu Sovietskeho zvazu s fasistickym Nemeckom... Mnichovska zrada Ceskoslovenska Francuzskom a Velkou Britaniou...pred ktorou na ZSSR PONUKALO dokonca vojensku PODPORU, ak o nu poziadame....rozbitie republiky na zabratie kusa uzemia Madarskom a Polskom... Nebezpecna hea Polska, ktorebolo hecovane USA ako aj inymi stati Zapadnej Europy podobne ako dnes.... A to mal Stalin opusteny vyjst ako prvy do boja s Nemeckom, ked vsetci svati ZRADILI?... Tento clanok je jedna velka BLAMAZ VAS OSOBNE A AJ SAV...
...len nech to Rakusania urobia... Vcera Talini zachranili 1800 utecencov, nic proti tomu, ale mali ich rovno zaviez naspat tam odkial prisli ... a Rakusania by nemuseli stavat plot!
.... GRECI DO TOHO... lebo na tu chyba guraz.... opatrenia by mali priniest 1, 8 miliardy uspor.... Ktore zhltne kto... Snad si nemyslime, ze my?.... Nenazrate bankve a uverove systemy.... Preco neziadaju splatky aj od Ukrajiny?
... Tiez odtrhnuty od reality.... ako moze cakat, ze niekto bude s otvorenou narucou vitat tzv. SPOLOCNE EUROPSKE RIESENIA, ked su pre neho smrtelne.... Co vdaka tomu, ze sa rozkrikuju mame zabudnut aj na pud sebazachovy?
... ulak v prvom momente z mojej strany, ze Killary...
.... presne... Je to chore!....onedlho tu bude doba, ze "mladi" zacnu prvy krat pracovat v 50... Desiatke!
.... na ako dlho slusneho zivota ti dnes ti vydrzi 10 000?.... ludia s akymi primami tam budu mat 30 000? ... Snad nemas na mysli tych co tvrdo dru v trojsmennych prevadzkach a zarabaju 430 EUR mesacne v cistom?
... Urcite to nie je show?.....Starostom Londyna sa prave stal muslim... :-)))))
.... ci bola na spravnej alebo nespravnej? ... Hlavne , ze nie na tej dole ako ty...!
... Mas aj nemas pravdu.... Keby nerozdaval Meciar... Porozdaval by Klaus, alebo iny Cech...
:-)))....aj tak sa da.... Co mozno cakat od farizeja....on by mohol FRARIZEJSTVU TVAROU
.... mozno prave preto ju tito zvratenci udeluju najvacsim zvratencom.... Cim sa Bill Clinton zasluzil o jednotnu Europu.... Tym ze zbombardoval Belehrad a Srbsko a jeho rukou a rukou jeho spojencov zomreli tisice obyvatelov?
.... toto vyhlasenie na Furerovu urcite zaposobi ako magnet, ona si to neda... ukaze mu ako sa mu este lepsie vopchat do....i
.... presne toto ma napadlo, asi nebudeme sami.... zrejme to Taliani beru ako novy ksef... uz nebudu obchodovat s ludskym masom... len jednotlivci ale cele krajiny... a ked nebudeme chciet platit poslu nam tu NATO....
... a hlavne Bospor a cele Egejske more by sa pravdepodobne dostali spod vplyvu EU aj NATO pri takomto vyvoji..
Odporúčame