oprava:.. nechyba..
...zda, sa ze aspon cast bratislavských obcanov, ci navstevnikov ma rozum a cit (vivat), ked ich primator trepe o tom o com nema! a za co by sa mal zastavajuc taky post hanbit aj stym ...co ho spravadzal...
...prosim ta neser...leda, ze by si z vlastnej skusennosti ....skus 4 roky zit v zákopoch medzi tisíckami mrtvych, ....a vyzeraj ako potom ako Versace, nepochybne ani dnes tak nevyzeras!
.... Takto sa tomu hovori, ked sa tieto dve individua.., dohovaraju ako ich podporit a nas oj....
...tento britsky humus je hrozbou pre vsetkych rozumných a mierumilovných ludi!....
...:-)))))...takto to vyzera ked h...t kvitne
ku....uz si videl aby sebranka z USA bola niekde doniesla mier....mal by si sa ich bat a nie Ruska...ako popisuje s,,,autor clanku ...samozrejme z CTK (fuj...!)
....prajem Srbom vela rozumu a sil, aby sa im podarilo referendum a nevstupili... Mozno zachrania aj nas!
... nemSlim, ze pokusy s usackym palivom dopadli dobre!.... Doslo k prehriecaniu... Inak by elektrarne neodstavovali... Vsak Ukrajina ma este zem na predaj...!
.... to by si potreboval vediet co? ... Ci za tym svojim nezaraba viac ako ty za tym tvojim. :-))))
...co si autor tohto clanku od tejto k... V tomto mediu... ci napisal nieco pre SME ci dennik N a chcel jednou ranou viac zarobit?
Och aky dojimavy a objektivny prispevok.... zda sa ze ani na spicku nesa si v sucasnej tazkej dobe nevidis!
++++++ presne vystihnute..... hlavne sestricky a ucitelia sa budu mat tak dobre..... Telce!
... Dufajme, lebo ak by tu mal vladnut Matovicov odpad amen tma!
Odporúčame