..Vdaka tomu, ze za socialuzmu nas skoly ucili rozumiet veciam a nie len memorovat kraviny....dnes zrela populacia V4 ovela jasnejsie vidi tu spinu co sa na zapade robi!,,,, s tymto akosi neratali....zrejme preto nam maju snahu "vylepsit" skolstvo...


