+++++...
Turkish President Recep Tayyip Erdogan says the Syria crisis can't be solved without no-fly zone or “safe zones” within the Arab country....k...a
Zaujímavé informacie na:
rt.com
Dve US lietadlá A-10 Thunderbolt II vykonali útok na mesto Alepp v stredu, zničili 9 uariadení, oznámilo ruské ministerstvo obrany. V ten istý deň Pentagon obvinil Moskvu zo zbombbardovania dvoch nemocníc v Aleppe, kým Rusko nerealizovalo nálety nad mestom.
Two US Air Force A-10 Thunderbolt II assault warplanes carried out airstrikes on the city of Aleppo on Wednesday, destroying nine facilities, Russia’s Defense Ministry reported. The same day, the Pentagon accused Moscow of bombing two Aleppo hospitals, while there were no Russian flights over the city.
The Russian Air Force has performed over 500 sorties, eliminating nearly 1,900 terrorist facilities in Syria between February 4 and February 11. The Defense Ministry reports that two senior terrorist field commanders have been killed.
“Over the past week, February 4-11, the planes of Russia's aviation group in Syria made 510 sorties during which 1,888 facilities of terrorists were destroyed ....
Rusi by sa museli zblaznit, aby to teraz zastavili....ked ma syrska armady ciastocne v tyle (Aleppo.., poloobklucene oblasti...) teroristov..
...:-)))))))... from Wall Street Journal a spol....nemozem...:-))))))
...a vsetci tou tazko hladanou zbranou :-)))
.... :-))))))))))))))))...adieu spravodlivost v rukach týchto ...peniazmi ovladanych zrud!
....aha ake tupiny na tuto temu vypisuje idnes... uz bojuje.... Zrazu nie je plne falosnych reci o humanite!: http://zpravy.idnes.cz/take-sae-jsou-priprav…
... Toto nie je schizofrenia.... Netreba zabudat, ze truba jeho zena si v STV obliekla tricko z "americkej" vlajky!
:-)))) ... tak co je vela to je vela CTK.....
... myslim, ze vela Turkov je normalnych.... tak ako aj vsade beznych ludi na svete.... Dufam, ze je vela realne rozmyslajucich v armade Turecka ako celku... Zatial sa realizovali len ku.....y
:-)))))))).......mojko staraj sa ty o to kto ozobracuje nas Slovakov... v Rusku je taka demokracia o ktorej sa tebe ani nesniva.... Rusi si svoje problemy vyriesia bez cudzej pomoci!!!!!!
....ani ti nepojdu.... ti keby sa nieco take zomlelo hlbsie by sa strcili kamsi....povacsinou tvrdia, ze emigruju do USA.... :-))))... Si mysli, ze tam ich pitrebuju...:-))))))))
Podporovat teroristov na uzemi Syrie to ano, ale pustit si ich ozbrojenych a po krvi lacniacich - lebo po jatkach co robili v Syrii....su uz na tom zavisli do Turecka to uz nie... tak tavreli prechod ...USA a EU potrebuju vyviest zo Syrie niekoho?... Nie civilov, lebo keby im islo o civilov to co sa v Syrii deje pod ich taktovkou sa nebolo stalo!
... Ze Turecko robi vo vztahu so Syriou a Kurdami spinavu politiku nikto zdravo uvazujuci, co sleduje politiku nepochybuje... je len otazne, ako daleko ten krpaty-jedovaty Davataoglu s Erdoganom -novodobym sultanom zajdu resp. kam im svet dovoli zajst!!!!
....co si zasluzia vsetci ti co podporuju pisanie takýchto kydov?
.... taki neschopni urcite nie su, ale prislusnikov urcitych kruhov sa predsa presetrovat nehodi.... Myslim, ze v roku 2010 bolo velmi potrebne zhorsit rusko-polske vztahy.... Kto zo sucasnej situacie profituje?
Odporúčame