... potom uz budet treba odpovedat len na otazku, ci genialny napad Erdogan realizoval... Svoj? USA?.... alebo zeby sazahraval niekto dolezitejsi?
... potom uz budet treba odpovedat len na otazku, ci genialny napad Erdogan realizoval... Svoj? USA?.... alebo zeby sazahraval niekto dolezitejsi?
...Dobre robi, zuzuje priestor pre provokacie.... ukazalo sa ze krymskych Tatarov podporovali v blokadach Turci... nakoniec sa ukaze, ze stali aj za padom osobneho dopravneho liedadla cez Muslimske bratstvo... Pomst Egyptu aj Rusku...
..to K++++ dufam znamena to co si pod tym predstavujem :-)))))
..presne, NATO z Nemecka na zakladnu v Konya presuva svoje AWACS aby zabranilo utokom zrejme ruskych vzdusnych sil na Turecke uzemie :-))))))) (lebo teroristi lietadla nemaju) de....i su to de...i https://www.rt.com/news/327194-nato-germany-…
...pustat sem bezbranne zeny a deti by bolo v tomto case jedinne humanitarne....a okrem toho same zeny sa tu samovolne rozmnozovat nebudu....bud sa sa vratia za muzmi, ked bude mier (lebo same tu nebudu vediet obzivit), alebo budu statne ze ze nemusia rodit ako jablone kazdy rok!
... Zrejme preto ti co sem spoza velkej mlaky zabludia maju problem odtialto odist!
...zavru hranice Nemci, potom Rakusania, potom Slovinci.... az nakoniec ostanu v Turecku a potom mozno Turecko zacne robit inu politiku.... Utekaju sami vypaseni svalnati muzi... Sem tam dieta a zena... Co nebrania svoje krajiny proti teroru! Muzov by vobec nemali pustat, len zeny a deti!!!!
... Uzasne, stale budu trepat o Assadovi a chemickych zbraniach, ked je uz aj lastovickam aj sykorkam jasne, ze boli pouzite teroristami a dodane cez Turecko z EU nasej dokonalej!
... Zaujimava sprava z Ukrajiny: http://www.chelemendik.sk/Ukrajinsti_vojaci_…
.... aha, ako uz dlhsie pisem.... Len im otvorit hranicu: http://www.politnavigator.net/ehks-glava-mvd…
... nuz ale cielovou krajinou vsetkej takejto ropy nie je Turecko, ale USA... ktora si vdaka tomu, ze je taka lacna brusi zuby na jej vyvoz do EU po tom co staty OPEC vyrazne znizia tazbu .... Podla niektorych udajov tankery z USA sropou pre EU uz stoja nachystane v Karibiku, niektore uz boli aj vyrazili a otocili to... USA VLASTNU ROPU NEMAJU
... A to vsetko vdaka tomu ohr.... ozratemu...Havlovi a vsetkym tim co jemu a uhulakanemu Knazkovi boli strngat klucikami,....:-))))
... trapne je ze ti ritolizalovia to zrejme robia za almuznicku... a pocit, ze robia nieco " dolezite"...ako kazdy ..,.
.... s ha.... Prochadzkom b to uz len Slovensko naozaj vyhralo... Dvoch tupe na veducich miestach...finito!
...Slovensko uz davno na nich robi.... kam idu zisky z firiem vlastnenych nemcami, snad nei na rozvoj Slovenska :-)))) .... Na dividendy vyplacane do Nemecka, kde sa zdania.... na Slovensku z nich nezostane ani Euro!!!
.... nuz ked to povie bloomberg ako odhad, tak to bude urcite "pravda"...:-))
Odporúčame