... Luto mi je kazdeho jedneho vo vojne vyhasnuteho zivota, ale kde bola tato nevesta diabla AI ked v Iraku bolo zabitych Americanmi a ich slavnou koaliciou cez 600 000 civilistov (niektore zdroje uvadzaju viac ako milion)???????
... Luto mi je kazdeho jedneho vo vojne vyhasnuteho zivota, ale kde bola tato nevesta diabla AI ked v Iraku bolo zabitych Americanmi a ich slavnou koaliciou cez 600 000 civilistov (niektore zdroje uvadzaju viac ako milion)???????
..ked si spomenies na Mnichovsku zradu a potom zradu československého vedenia v 38 ani dobra armada nestaci, ked vrchny velitel je pig
...žeby sa už začal prejavovať nedostatok peňazí a tým streliva na strane banditov vdaka utokom na kolony cisterien? ...a odhalenie Rusmi tohto krvavého obchodu...o dalom krvavom obchode pisali...o vyrobe heroinu z Afganského opia Turkami a jeho distribucii do EU!...kde su o tom spravy?
...k Zemanovym slovam by este bolo dobre doplnit, ze alebo sa zrusi MMF!
... Nemusia prijat ani jedneho.... Kto im to moze nariadit?
... Nach uz idu titl...do....Neustale robia z ludi nepriatelov!
...mali by ich nechat nech si sami platia (ti co maju)....nie im to zhabat...na to by malo dojst az v kroku, ked platit nebudu...ale najskôr to bude tak, ze teraz budu habat migrantom a potom obyvatelom Europy, aby zvladli...migrantov a ZASE o....LEN TYCH CO NEMAJU UCTY V SVAJCIARSKYCH BANKACH!
citujem sa:... !dialnice sa buduju z prostriedkov nakradnutych na Slovensku ( a to bud priamo, cez pracu v mzde alebo dividendy) ... a keby ich ty co ich z Eurofondov prideluju nepotrebovali pouzit ( obavam sa ze na tie najstrasnejsie veci, lebo zial denno-denne nas o tom presviedcaju) tak by ich nebudovali!!!!!!!!!!!
:-)))))))) mozno chatraju, ale stoja....kukni na Bratislavske Apollo Busines center, obytný byt v Piešťanoch, niekoľko spadnutých mostov.... tak netrep!
...to je obrazok niekde z Ukrajiny ???? nie :-))))
...presne, Nemci a Francuzi uz 3 roky dozadu predali podiely v nasej distribucii Cechom....tak ako teraz Enel predava elktriku...vraj tu bude podla niektorých expertov hlavne miesto boja....?
.... Vsak uz anjel aj s K(r)avecouvou zamakali na tom aby sa na Slovensku mohli etablovat aspon zdravotne sestry... Tie nase aj s rodinami pojdu ekonomickym migrantom na zapade r... cistit....
... dialnice sa buduju z prostriedkov nakradnutych na Slovensku ( a to bud priamo, cez pracu v mzde alebo dividendy) ... a keby ich ty co ich z Eurofondov prideluju nepotrebovali pouzit ( obavam sa ze na tie najstrasnejsie veci, lebo zial denno-denne nas o tom presviedcaju) tak by ich nebudovali!!!!!!!!!!
... http://sana.sy/en/?p=64486
Tu to vidia uplne inak .... Z coho cerpa SITA?
.... Bodari sa ku.... Rozbit Polsko? , tak ako rozbili Ukrajinu?
... na temu plnenia dohod zapadom je skvely posledny Pjakin , aj ked hovori o MMF na to se sedi ako ri... na serbel http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-o…
S LOVENSKO DOHODU O PRIJATI UTECENCOV NEPRIJALO.... Prec z NATO A EU, kym nam tu este ostalo trochu vlastnej zeme!
...velmi i dobre Orban a v tomto pripade aj v tomto pripade aj SITA...
.... vsak preto, ze ta doba tu uz nie je zachvilu ked sa nejaka skupinka nasere budes bez elektriky a anjel ti pomocou sestricky z Ukrajiny bude pichat miesto licivej infuzky, pripadne ockovacej latky bodu, akebo cyankali....
... islo o vzdelavacie centrum taj jej budu z nemeckych dani, v ktorych su aj n ase ukradnute dane nadelovat peniZe dalej, hnoj!
Odporúčame