Dolinková nevidí dôvod na jej odvolávanie. Avizovala nové benefity od poisťovní, možno aj na zuby
Prečo tie Rázsochy vôbec zbúral ? Stálo to milióny. Ten skelet bol masívny a vyzeral kvalitne, stačilo ho dokončiť. Teraz hovoria o miliarde a o tom, že tam nemocnica bude stáť najskôr o 15 rokov....Tá nebude stáť nikdy !
Penta vyhrala, a jej ľudia v parlamente a vo vládach ( Cigániková, Ledvarský vďaka neschopnému Hegerovi a teraz Dolinková ...definitívne odstrelili štátnu a lacnejšiu konkurenciu na úkor pacientov.). Je jasné, že Dolinková kope za Pentu, veď prvé čp urobila bolo , že jej preradila dve nemocnice do vyššej kategórie aby mala vyššie úhrady za výkony ...urobili capa zahradníkom. Za 30 rokov samosrtatného Slovenska tento štát nepostravil jedinú nemocnicú.!