...a to len akoby okrajovo a mimochodom. Jeho hlavná úloha dnes totiž nie je sedieť každý deň pri R.Ficovej posteli... ale riadiť štát ( .pri všetkej úcte k jeho empatii a priateľstvu, ktoré prejavuje) .
...a to len akoby okrajovo a mimochodom. Jeho hlavná úloha dnes totiž nie je sedieť každý deň pri R.Ficovej posteli... ale riadiť štát ( .pri všetkej úcte k jeho empatii a priateľstvu, ktoré prejavuje) .
Možno by o zdravotnom stave pacienta mali informovať skôr lekári, ktorí ho operovali a ošetrujú ? A iste nie na dennej báze? Sorry, ale Kaliňák sa vyjadruje emotívne a pôsobí nekompetentne ...on má skôr hovoriť o vláde, ktorú na základe nejakého písomného poverenia vedie v oficiálnom vyhlásení na jej úrade ...a nie v tričku pred nemocnicou v BB.
Už len na tohoto sme všetci čakali ...
Vie sa, že do brucha je to najhoriše a áno, často je to namierené práve tam, keď agresor chce aby obeť umierala dlho....a v bolestiach . Bolo to jednoznačne zámerné a dlhodobo premyslené. To, že dnes tvrdí, že ho nechel zabiť je tradičná lož obvineného zbabelca , ktorý chce zmierniť trest za svoj čin.
No to je " novinka"...Pomaly začína príprava verejnosti na to, ako to celé skončí...
Aj na BBC , kde je to hlavná správa a venujú jej dlhé minúty, aj reportážou zo Slovenska , okrem iného konštatujú, že premiérová ochranka sa útoku iba bezradne prizerala...
Mimochodom, liberálni " bezpečnostní analytici" Koziak a Bránik budú brániť liberálov až do konca. Fakt ale je, že politikmi, médiami a protestami zjavne zblbnutý atentátnik vo videu jasne opakuje progresívne mediálne mantry posledných týždňov..Ukazuje sa , že nebezpeční nie sú dedinskí promitívi a dezoláti - voliči vládnej koalície , ale presne naopak, vyhejtovaní nadržiavatelia progresívcov a ich protivládneho ťaženia.
Teraz Groling hovorí : " neobviňujme sa.." Ich noviny zdravotný stav premiéra bagatelizujú, poľučťujú útočníka ...ospravedlňujú neschopnú ochranku... Boja sa, kaviarenskí zbabelci, že sa hnev a nenávisť , ktoré tu mesiace výdatne živili - obrátia proti ním ?
Ide o to... komu fyzické odstránenie RF najviac prospeje? Keď sa vyskúšalo všetko: a nešlo to ani osobným kompromitovaním a jeho odstúpením po vražde novinára, ani vymysleným trestným stíhaním ( za to že povedal, že Kiska je daňový podvodník !),ani žalovaním v Bruseli a organizovaním sústavných protivládnych protestov proti všetkému...
ochrankári neobkolesili premiera, neurobili mu živý štít, ale len išli za ním ako stádo a ešte zostali postávať za mobilným zábradlím, ktoré ich od RF oddeľovalo a cez ktoré sa atentátu potom mohli len prizerať a pokúsiť sa ( neúspešne) cez to vyškriabať. Potom ho, ťažko postreleného neniesli, ale vliekli po vlastných k autu, ktoré stálo na mieste k incidentu nepodišlo , vliekli ho cez námestie a ulicu a hodili doň ako vrece. A na miesto okamžitého úniku ešte čakali (!) ..kým odchod skoordinujú so služobným autom za ním ! Katastrofa.A celosvetová hanba. Už nedávny prienik nejakej ženy na " strážený" súkromný pozemok prezidentky mal byť výkričníkom ! Koľko nás, daňových poplatníkov pritom ročne stoja ?! Aby robili šoférov, nejakých komorníkov a podržtašky ?
Úbohé...a zárpveň neprijatelné vyzývanie k násiliu.Spamätajte sa a nechajte si hlúpe reči aspoň dnes.
Prestante s tým....
Možno toto musí byť posledná obeť Roberta Fica pre túto krajinu - ktorá ju zmení ( k lepšiemu) a zastaví zlo , ktoré sa tu rozliezlo a dusí ho ako burina...
ja hovorím o neschopnosti profesionálne a operatívne i( a objektívne) nformovať o dianí...Čítaj s porozumením a nebudeš sa možno musieť stále zlostiť.
začal s nekultúrnou a primitvnou vulgarizáciou slovenskej politiky, a to nielen slovníkom, ale aj metódami...a po ňom sa to tu rozšírilo ako vírus...Niet pritom v civilizovanom svete rešpektovaného média hlavného prúdu, ktoré by dávalo priestor pre neustále strety politikov a ich vzájomné útoky a nadávanie si , ako u nás. Choďte si zapnúť správy alebo TV do Londýna, do Francúzska, do Švédska...tam sa dozviete základné udalosti dňa a dovi...raz za čas je debata analitikov a politológov o nejakom zákone - objektívna, lebo nezainteresovaná...U nás sa média dobrovolne zmenili na permanentné bojisko.
Atentát odkryl nielen neschopnosť ochranky ale aj obrovskú neprofesioanlitu našich médii ( kým ČT24 vysielala od 15.hod. na živo minútu po minúte aj s analytikmi info o udalosti na Slovensku, naše TV vrátane tej ofukovanej štátnej pokojne spali, pokračovali v programe - stupidného talianskeho seriálu atď...vrátane TA 3 ! A to čo predbiedli, akésu virtuálnu hru na spravodajstvo , keď sa zobudili, bolo na zaplakanie (RTVS). Od snahy bagatelizovať to ( Denník N : premiérr je mimo ohrozenia,( a teda vlastne v poriadku, nič také sa nestalo) , mal mať nepriestreknú vestu (v podtexte je to vlastne jeho vina) ( Bránik) až po sociologičku Kusú, ktorá nám poskytla citovýa empatický výleb voči atentátnikovi, potencionálnemu úkladnému vrahovi...a média, ktoré sústavne vysielaju zábery z atentátu ( na rozdiel od svetových, ktoré majú vyššiu kultúru a sú empatické voči obeti ( a nie atentátnikovi) a nerobia to .)
My zas nemáme radi....tú a toho a ešte aj tých ....takže je v poriadku, že ich jednoducho vystrieľame ? Kam sme sa to dostali? Mimochodom, zverejňovanie ilegálneho videa so zadržaným atentátnikoma je nielenže nelegálneho pôvodu, ale aj prejavom absolútnej neprofesionality policajtov i médii, ktoré ho šíria...
Prečo obchodujeme a pomáhame tak vojnovému priemyslu štátu, ktorý sa dnes správa ako nikým neriadený agresor, zabíja civilné obyvateľstvo a vyháňa ho ho za hranice vlastnej krajiny...? Aký rozdiel je dnes medzi Netanjahuom a Putinom?
Čo je " zvrátená " ideológia ? Že sa tu roky nepripomínajú sl. historické medzníky a osobnosti, ktoré sú piliermi národnej kultúry? K výročiu SNP sem príde urobiť prednášku Francúz ? Sám, lebo nemá kde a s kým? Či výročie vzniku samostatnej SR ( kultúrna obec, vedecké ústavy mlčia) atď. ? To je výsledok dlhoročného progresívistického tlaku na jednostrannosť kultúry " v tejto krajine". Nikomu sa nebráni a ani nevnucuje vyjadriť sa a tvoriť podľa vlastnej chuti, ale pokiaľ ide o prostriedky štátne, tak ten by asi mal mať vplyv na to, aby boli peniaze VŠETKÝCH daňových poplatníkov použité vo finančnej podpore kultúry - VYVÁŽENE... nič viac a nič menej.
Tak, zrazu už môžeme byť realisti.... Hm. A keď to povie Fico je nepriateľ štátu a EU č.1.
..však ich všetci kritizujete dennodennne, od rána do večera a za všetko...? A stále to nestačí.
Brusel "neosočujú ", ale kritizujú...Je nekritizovateľný ? Lebo je dokonalý ? Nie je kritika prvý krokom k zlepšeniu ?
Odporúčame