Ľudia si vyberú čo tu chcú najbližších 5 rokov mať: normálnu krajinu, ktorú treba v pokoji ( po matovičiáde, ktore bol Korčok úslužnou súčasťou) postaviť na nohy a budovať , alebo nekonečné boje medzi prezidentom a vládou,útoky a spory aj za cenu zdevastovania upadajúcej krajiny.Či podporia konformne slúžiaceho úradníka , ktorý Slovensku "zabezpečil" vazalskú zmluvu a základne, a aktívne bránil použitiu ruskej vakcíny v čase , keď ostatné chýbali,a radšej nechal ľudí umierať, akoby sa ňou mali " nakaziť rusofilstvom " v jeho virtuálnej hybridnej vojne . Lebo ideológia je nad všetkým.

