to ani nemali overenú a pripravenú únikovú cestu? Čo to bolo za akciu? Za primitívnu organizáciu si môže IS sama, zbytočne sa Rusom vyhráža. Tí už dnes určite pracujú na tom, aby ich chytili všetkých a zlikvidovali ich centrálu, z ktorej sa vyhrážajú. Boj proti teroristom a masovým vrahom je nadnárodný a nad ideologický...sú ním totiž ohrození všetci , bez ohľadu na to, na ktorej strane žijú...

