Trochu príliš osobné Mičev. A neprekočiac Mikulcovu úroveň argumentácie. Pokiaľ poverený riadením inštitúcie nesúhlasí s jej transformáciou je dosť logické, že tam musia dať človeka, ktorý ju urobí a bez medializovania a škandalizovania rozhodnutia nadriadeného orgánu. Tomu sa hovorí subordinácia. Neviem čo je pre to múzeum lepšie, ale ten humbung okolo sa mi nepáči.A už vôbec nie lacný argument "lebo do Bratislavy..".Mnohé ústredné inšitúcie sa presúvajú z BA do Banskej Bystrice, do Košíc a najnovšie do Trnavy , podľa toho, ktorá klika práve vládne a potrebuje sa zavďačiť svojim v regióne a sú s tým len problémy, komunikácia sa predražuje a kompúlikuje. Exriaditeľ odišiel, už by mohol konečne skončiť s vlastným zviditeľňovaním sa v úlohe martýra.

