Keď prekročíte hranice , napr, Francúzska, Nemecka, Rakúska...Chorvátska inú hudbu ako francúzsku, nemeckú, rakúsku , chorvátsku - z rádii nepočujete. Každý štát aj týmto podporuje vlastnú kultúru ...len u nás to nejde !U nás nič- inde normálne, nejde.Zakliata krajina. Kým ?


