Toto žalovanie a zhadzovanie SR vonku vždy na opozícii kritizovali a teraz robia to isté. A prečo ? Aby zachránil " svojich" a s nimi aj seba, minimálne svoju povesť, lebo tu bašovali za jeho vlády a on o tom, samozrejme, musel vedieť, toleroval to. Kedy podal žalobu, zastal sa práv bežného občana ?


