jeden z protagonistov Gorily...kde stovky miliónov ukoristených z privatizácie štátnych enrgetických monopolov za Dzurindovej a Mikložovej vlády a Malchárkovho bašovania lietali z jedného " veľkopodnikateľa" na druhého ako vrabce...
jeden z protagonistov Gorily...kde stovky miliónov ukoristených z privatizácie štátnych enrgetických monopolov za Dzurindovej a Mikložovej vlády a Malchárkovho bašovania lietali z jedného " veľkopodnikateľa" na druhého ako vrabce...
Cirkus na kolieskach pokračuje..Blazeovanému hrdinovi ruskej demokratickej revolúcie sa skrátka v base sedieť nechce. Po luxusnej vile v Nemecku by mu každé nápravnovýchovné zariadenie mohlo asociovať " koncentrák" ( zrejme ani nevie o čom hovorí). Potížista platený za to , aby robil problémy sa chce , skrátka, z väzenia čo najskôr dostal von. Nepomohlo by , ani keby mu tam vybudovali wellness a doviezli franzúzskeho michelinského kuchára....
Ani jedna vakcína nie je štandardne zaregistrovaná.Pri očkovaní sa podpisuje " reverz", že ste si vedomí, čoho si vedomí nie ste, lebo to nemáta ako posúdiť. Riaditeľka ŠUKL hovorí, že na odborné posúdenie vakcíny ten ústav vlastne ani nemá kapacity- ani ľudí, ani labák , nie je to evidentne schopné posúdiť ani biomedicínske cetrum SAV. Ak tu chýbajú vakcíny a ľudia umierajú - mali by dostať možnosť sa dať zaočkovať aj ruskou vakcínou. Ani Sulík, ani Korčok a ani Remišová o tom rozhodovať nemajú !
Jaj, ruská väznica, nie je fínska väznica. nejako to presimuluje, je v takej pozornosti médii a politikov, že sa mu nemôže nič stať a za to jeho aj jeho potomkov čaká pohodlný zabezpečený život na západe, ktorý by si inak nikdy " nevydrel".
Priať smrť by sme nemali nikomu,, ani šťastnému privatizérovi, ktorý si pandémia - nepandémia , život už len užíval : najprv v Karibiku - potom na Aliaške a boh vie kde ešte. Ale to neznamená, že sa o pôvode jeho biznisu nesmie napísať pravda.
To je ešte miery článok Vždy je totiž rozhodujúci počiatočný kapitál- jeho pôvod. Kým napr. Tkáčovi na privatizáciu údajne " požičal" 300 miliónov Kčs jeho otec ( odkiaľ ich mal nevedno) , Kollár údajne pašoval počítače, Horáček vyhral v kartách,( Kanis v lotérii), tento miliardár bol referentík podniku zahraničného obchodu,v 90. rokoch asistentíkom filmovej produkcie, predával predával kopírky..a zrazu v privatizácii kúpil 200 podníkov ( v hodnote dnes cca 200 ml.eur. )! ODKIAĽ prišli tie peniaze?
V článku chýba podstatná informácia. Film dokazuje, že súd , napriek obrovskému mediálnmeu tlaku rozhodol, že dôkazy o zneužití sú relevantné ! Št, zástupca, ktorý mal následne obžalovať Allena to neurobil údajne v záujme dieťaťa, " aby nebolo traumatizované súdom".Záujem na tom mal však predovšetkým Allen. Preto nebol nikdy priamo súdený a teda ani odsúdený. Stáli za nim jeho milióny,právnici, popularita a klika, ktorá ho podržala.
Hanba a neschopnoisť tejto vlády, štátnych aj pridružených ITečkárov...Dávno mali kategóriu " špeciálne skupiny obyvateľov " zavrieť ! A očkovať , tak ako inde , výhradne podľa veku ! A je vymaľované. Keby takto očkovali v Británii vláda by tam už dávno padla !
Stráviť trest v zdravotníckom zariadení je iste iné ako vo väznci.Na to majú dosť rozumu aj naši celebritní zadržaní a odsúdení. Dúfajme, že N. stále nesimuluje. Na hrdinu sa to asi nepatrí, ten by mal mať " gule" trest si riadne odsedieť.
Zupan podvodníkov " prosí", aby nepodvádzali? Riešenie je jednoduché. Zrušiť kategórie " kritickej infraštruktúry" ,ktorá sa očkuje už 3. mesiac a nechať len vekové kategórie ! Tak ako v iných krajinách ! Prejsť si zoznamy zaočkovaných a pododníkom dať najvyššiu pokutu !
Nech sa, tak ako inde vo svete, úplne vypnú "preferované" zamestnania ( koľko ešte zdravotníkov za 3 mesiace , potom čo týždenne zaočkujú vyše 100 tisíc ľudí tu ešte máme?! ) , aj tzv. ktorockej infraštruktúru a ide sa len podľa veku ! A bude to bez problémov.
Našťastie pe Matoviča toto určite nehrozí.
...a výsledok vyšetrovania ? Skúseného pilota nahradil možno menej skúsený, ten letel príliš nízko, neodhadol to,alebo len nedal pozor a štrajchli o sedlo, cez ktoré mali bez problémov preletieť. Miliardár si na tú lyžovačku zaplatil najlepších inštruktorov a sprievodcov - z najlepších, ale svojho pilota si nepriviezol. A ten bol , ako sa ukázalo, nakoniec najdôležitejší.
Aké výhrady, keď riaditeľka SUKL konštatovala, že to vlastne oni ani nevedia posúdiť. Nemajú vraj na to vybavenie ?
je todoslova choré, čo sa tu okolo toho deje.
Neviem či sa nezačíname nekonečnými ťahanicami okolo tejto vakcíny medzinárodne zosmiešňovať. Či bude ŠUKL čakať, až kým ju nezačnú Nemci, alebo Taliani vyrábať a potom bude zo západu - a teda konečne "politicky bezpečná" aj pre nás?! Aby nás nenakazila rusofilstvom? Len koľko ľudských životov to bude dovtedy stáť?Mnohí by určite volili Sputnik, ako smrť. ŠUKLvopred konštatoval, že vakcínui posúdiť nedokáže, takže vakcíny budú ležať v sklade. Ak vakcín nie je dosť a očkovacie centrá sú prázdne, mali by dať možnosť ľuďom vybrať si. Na reverz. Tak ako si každý pred očkovaním podpíše Astru a ostatné v podstate tiež nie štandardne scgválené vakcíny...
Kissinger toho nezvládol viac...
....a čo keby tak išiel robiť niečo poriadne ? Konečne.
Mika sa , skrátka, nestratí... Svojich " našich ľudí" má každá vláda.
Odporúčame