teraz počúvame Mikulca a rozprávanie piate cez deviate. Obchody zablokovali na najfrekventovnejšie hodiny, sú preto ráno preplnené , zásobujú sa celé rodiny - nákupmi na obed, na celý deň , sú upchaté pokladne...kvlôli tomu aby mali dôchodcovia 3 nafrekventovanejšie hodiny na nákup? V sobotu tým pádom zostane na nákup všetkým ostatným ľuďom 1 hod. ? Dôchodcovia, ktorí si môžu nakúpiť pokojne po špičke. Teplomery , rúška ...nikde ich nedostanete, obchody , ľudia dostali povinnosť zo dňa na deň ! Odpoveď Mikulca - vláda nemôže zabezpečiť všetko, ostatní majú " participovať .. "!


