prečo je tu len jeden prechod do Maďarska a práve Rajka...Robí to Maďarská vláda naschval ? Nezvládne kontrolovať aspoň 3 prechody? Tu sa zbiehajú cest z Poľska aj z Čiech - do Maďarska a do Rakúska - ďalej na juh...A oni tu nechajú jediný vstup do ktrajiny? Ako bude vyzerať to zásobovanie ?! Nestačí aby mali osádky rúšky a rukavice ako ostatní ?


