Sulík: Som obeť Kočnera. Mika: Svedčím proti nemu. Droba: Nevedel som, že je to Zsuzsová
...to môžu predsa povedať aj všetci ostatní ! No staro-noví opoziční ( dens tí slušnejší ) už u seba a svojich dôslední nie su. Čaputová v USA na akcii Globsecu obedovala za jedným stolom s podnikateľom, ktorý bol dlhoročným Bašternákovým spoločníkom a Počiatkovi vyplácal provízie za predražené štátne zákazky , no to nevadí! Veď ona nevedela s kým sedí pri stole ? (je jej jedno kam ju posadia, alebo má úplne neschopný "protokol"?). Ešte nekonzistentnejšia je reakcia Globsecu : vraj Gál bol jedným zo 4 sponzorov, bez neho by sa akcia nemohla uskutočniť !!! No a ? Tak buď mám zásady ,o ktorých kážem iným , alebo tie pre mňa a " našich ľudí , keď na to príde, vlastne ani tak neplatia . Potom si ale tie pokrytecké pekné reči môžem nechať pre iných. Platí to pre Globsec, ktorému takéto peniaze nesmrdia a aj pre prezidentku , ktorá bojuje proti zlu - ale len rečami.So "zlom" sa za jedným stolom sa ona pokojne naobeduje.