...bože ...dokedy tu ešte bude strašiť...Klamár kázať o pravde, neslušný a drzý o slušnosti, podvodník o spravodlivosti...?
...bože ...dokedy tu ešte bude strašiť...Klamár kázať o pravde, neslušný a drzý o slušnosti, podvodník o spravodlivosti...?
...pri pohľade na ztednocujúci " obed " opozície ( s morbidným podtextom - lebo veď čo iné tam predstavovala Kušnírová? Nové politické vízie asi ťažko) ) mi príde, že je naozaj najvyšší čas na zmenu. Trnavský cirkusant naháňa ubúdajúce hlasy ako obyčajne - zviditeľňovaním sa na úkor niekoho iného , určite už snorí v odpadkových košoch a špinavom prádle novej politickej konkurencie, ktorá ho do partie nechce.
...tak ako jej nevadili Matovičove daňové kauzy ,klamanie a( ne) kultúrnosť, nevyrušujú ju ani tie Kiskove ( daňové, pozemkové a úverové) aj jeho nenávistné podprahové špinenie politického protivníka je veľmi blízke. Vadili jej len vládne kauzy. Ako veriť političke s tak selektívnym a teda bezzásadovým prístupom k právu a slušnosti ? Šeliga si neuvedomuje , že svojim vstupom ku Kiskovi (!) úplne diskvalifikoval protesty za Slušné...ktoré viedol ?! Slušní ľudia svoju tvár a povesť do takejto strany nedajú. Iba politickí špekulanti, turisti - vulgo :politickí ...titúti. Kiskovi sa nepochybne zíde vysokoefektívny veľkohubý kombajn, ktorý zomelie všetko čo mu podhodia do cesty , kým on bude svätiť pokojné chvíle doma v kruhu svojej rodinky. Sľúbil jej určite čo si zažiadala, aby sa jej to oplatilo. O nejakým principiálnych dôvodoch to iste nie je - . je to obyčajný politický obchod.
... zaujímavá postavička aktvistu a riaditeľa ( a zrejme aj jediného zamestnanca ) dôležito sa tváriaceho"Inštitútu pre rozvoj Brat kraja " (obľúbené slovíčko Inšitút dodáva na serióznosti aj ďalším vyše 240 o.z.). Jeho stránku, činnosť, ľudí- na webe nenájdete.Len Finstat eviduje v súvislosti s o.z. pohyb dvojmiestnych - miliónových položiek). Absolvent SOU pôšt a telekom.,krátko radový zamestnanec BVS je preborníkom v podávaní trestných oznámení už od doku 2013 dnes zameraných na obchvat. Na envirom. záťaže treba dohliadať, ale podávať sústavne tret.oznámenia , odoberať si niekde " vlastné" vzorky a myslieť si , že ide o relevantný dôkaz je len partizánčina dobrá na zviditeľnenie sa pre médiá. Natíska sa skôr otázka : Komu a prečo vadí obchvat BA a kto má záujem zdržovať a komplikovať stavbu , na ktorú sa tu roky čaká ?
Zdá sa , akoby boli trestné oznámenia, podávania sťažností a dovolávania ,udávania a domášania do EU = trvalou pracovnou a životnou náplňou niektorých jedincov a komunít.
Nie že on " ohrozil " - on jednoznačne zneužil svoje zamestnanie v banke a vedome porušil bankové tajomstvo ! Zneužil osobné údaje, poškodil právo na súkromie, s úmyslom spochybniť a poškodiť povesť iného občana!
A nemusí sa ani ospravedlniť . Toto má byť právny štát podľa SaS ?
...a akí to boli kedysi kamaráti. Aj k pápežovi sa spolu vybrali.
Prečo nemá právo kritizovať " nikoho" ? Lebo v rozčúlení napísal Slovensko s malým s ....?
...je to nepochybne inteligentnješia prezidentka ako drúk Kiska, niektoré fromálne veci hádam doladí...že zobrala do lietadla kapelu nevadí, ako to že vyjadrila podporu demonštráciám voči vláde štátu, ktorý oficiálne ako naša najvyššia predstaviteľka po prvý raz navštívila, To bolo absolútne nevhodné.Taká prihlúpla Kiskovina . Keď pôjde do USA vyjadrí na popoludňajšom happeningu podporu Trumpovým kritikom ? Vo Francúzsku po oficiálnom prijatí - vyjadrí pochopenie pre devastačné hnutie žltých viest ? Čo je ten jej " tím " selfmademanov z Prešova mimo ?
On už odišiel - vtedy , keď mu funkcia prezidenta SR nestála za námahu a diplomat sa prekvapujúco nediplomaticky nahlas rozčuľovať a rozprávať o zápecníckom Slovensku...to bol odkaz určený za hranice SR, ako súčasť imidžu politika , pre ktorého sú záujmy EU alebo NATO nadradené pred Zápecníkovom.. Ambicióznemu východniarovi stúplo ofukovanie v SMERe a pobyt v OSN do hlavy. Možno preto sa mu nechcelo prevziať ani vedenie OBSE, lebo vedel, že sa v tomto čase budú v EU rozdeľovať najvyššie funkcie. V kauze Marakéšskej zmluvy, ktorú presadzoval ukázal, že je to hlavne o JEHO kariére.
Ďalšia absurdná konštrukcia? Navyše nereálna. Po Poliakovi tú funkciu určite nedostane Slovák. Pellegrini si bude musieť ešte chvíľu počkať...
z vrcholu sa padá strmhlav, z vysokej politiky odchádza ťažko. Svetlá reflektorov zhasnú, už o Vás ani pes nezakopne...Vedieť odísť v pravý čas je vysoké umenie a vyžaduje veľký kus sebazaprenia.
Ten splnomocnenec je blbec.
Hrnko by mal žiadať trojnásobné odškodné a vybudovať tu za to super nemocnicu, kvalitné seniórske domy, alebo špičkové medicínske pracovisko...
Ako a čím asi prinútili British Airways , aby na úkor svojich bezpečnosti zákazníkov a renomé zachraňovali americkú firmu ? Tradičným spojenectvom ? Keď si kúpite letenku, nikde sa nedočítate akým lietadlom poletíte...Jediná cesta je ignorovať letecké spoločnosti vymenované v článku.Prečo tie lietadla nepredávaju v Amerike. Chcem vidieť čo by sa stalo, keby im tam spadli dve plné lietadlá za sebou. A či by si Trump do takéhoto lietdla niekedy sadol. Bezpečnosť a dôvera je totiž základom takéhoto podnikania. A o tú Boeing 747 definitívne prišiel. Ospravedlnili sa len preto, lebo im ich zavinenie nezávislí experti dokázali a aj keď odškodnia väčšinu rodín obetí, bude to len kvapka v mori v ich miliardovom kšefte.
Na tlačovke Kiskovej strany odznel absolútny čítankový extrakt populizmu....báje a rozprávky ako on všetko vyrieši, všetci dostanú rovnakú šancu, budú mať prácu a veľké platy kde koľvek žijú, každý bude mať prácu ( nevšimol si, že je tu nedostatok pracovnej sily, že tu sa mnohým ľuďom robiť nechce?) , ako on rozvinie regióny , pozdvihne zdravotníctvo , ako bude všade dosť sestier, lekárov , ľudia nebudú na ošetrenie čakať ( odkiaľ ich vezme - nakreslí si ich ? Pridá do rozpočtu miliardu na platy ?), ako on (?)prinesie spravodlivosť a právo( !!! ), povznesie upadajúce školstvo .. skrátka pod jeho vedením tu rozkvitne jedna veľká ružová záhrada. Sľubotechna mu ide dobre. Preriekol sa len raz, keď povedal :" my chceme Slovensko !" A my by sme si ho nemali nechať vziať .
Bolo by zaujimavé keby diplomat sa vyjadril čím ho práve Kiska presvedčil, že sa rozhodol dať svoje meno a reputáciu do rúktakéhoto človeka a strany , ktorá ešte nevznikla a nemá program ? A či mu nevadí jeho správanie a kauzy , ktoré by ho v štruktúrach , v ktorých sám pôsobí, stopercentne diskvalifikovali ...
...na slávnostný obed pre seniorov bola pozvaná aj (sociálne znevýhodnená?) pani Bútorová. To je asi prejav ohláseného zachovania kontinuity : v kancelárii zostali "naši ľudia" , naši úradníci, Tí pozvali našich dôchodcov , budú pokračovať naše vyznamenávania na doporučenie našich ľudí v našich komisiách...bude to skrátka pokračovať tak " po našom ". Také bledomodré kiskovinky.
Pokiaľ hlásajú novú " slušnejšiu" éru na základe kritiky existujúcich pomerov a ich avizovanej zmeny , nemôžu to predsa robiť rovnako. Vytvárať si " našich " ľudí, ktorí majú pred pravidlami benevolenciu, lebo sú naši. Potom aký je rozdiel medzi nimi a predchádzajúcimi...? A o čo im vlastne ide? Naozaj o zmenu ? Alebo je to celé len štabdardný a bezohľadný boj o moc. Už raz - njamä pomocou agresívnej propagandy vyhrali...no tzv.Radičovej vláda ukázala iba absolútnu neschopnosť vládnuť a doslova trhanie sa o zvyšky štátneho majetku.
Nielen tam. Zasiahnuté sú aj obce na juhu, v povodí Malého Dunaja !
Odporúčame