Zmení sa autobusová stanica na biznis? Zo stanice Nivy sa strácajú nástupištia. Odborníci ani cestujúci nešetria kritikou
Začalo to , tuším 40 ročným(?!) prenájmon stanice pre Slovak line, ktorí mali na ňu monopol.. Keď nedostali od mesta novú zmluvu a to ju dalo lacnejšej a mobilnejšej Arrive, SL nasadili mestu vysoké poplatky za používaie stanice , v ktorej sú sami len podnájomníkmi. Mesto to riešilo odklonením viacerých liniek na iné konečné - mimo stanice...a prišiel úbytok autobusov aj zisku. Toto čo robia je len pokračovanie akejsi obchodnej vojny , ktorú vedie Slovak lines ( spolu s HB Reavis) voči mestu a cestujúcim. Odhrýzajú priestory stanice akoby tu nebolo dosť obchodov...