A my ešte od nich pokojne nakupujeme zbrane a dávame im zdroje na takúto vojnu.
A my ešte od nich pokojne nakupujeme zbrane a dávame im zdroje na takúto vojnu.
Čo je to za nadpis ? Akú " praudu" tu zas šírite, ako hotový fakt? Neprovokujte .
Čo si totu dovolujete ?!
Jeho hviezda začala v skutočnosti stúpať po filme Štvanica ( 1966).
Trapas ako mraky. ..a ešte keby to buchlo !
a ani " socialistom " v ňom.
Zaujímavý je ten dvojaký meter. Niekto može byť nacionalista najhrubšieho zrna, aj si myslieť , že je nadlovek, pre ktorého žiadne pravidlá a ani zákony ostatných neplatia, vyháňať ľudí z ich domovov a zabíjať ich ako zajace ...a nič sa nedeje.. TO EP nevadí.
...a to je gdo ?
Tá Kallasová ako často, úplne mimo. Jej takto bol vysoký komunistický funkcionár, tak si asi myslí, že vie o čom hovorí.
Videli sme náhodou, ten dokument. Veľmi poučné. Tipujeme, že ju bývalý badmintonista nikdy nevyplatí . Nie je ani jasné kde by na to vzal.
EU stojí na pokraji bezodnej diery. A čím viac peňazí do nej hádže, tým viac sa zväčšuje...
To že to bola zároveň propalestínska demonštrácia sa nikde nehovorí....Zásahy britskej vláda a polície voči demonštrantom sú bezprecedentné !
V skutočnosti je dôležité to, čo sa deje na fronte...A o tom žiadne " horúce" správy nehovoria.
aká bitka o Kyjev ?
Srátka, robia si navzájom zle...ale ako je to na fronte ?
...čim ďalej , tým horšie...
Ja, kapitáňovi Dankovi sa ľahko konsoliduje- prázdnymi populistickými rečami na sociálnych sieťach.
nenadávajte tu diskutujúcim - "demokrat".
Zelenskému sa ľahko " nakupuje "plyn aj elektrika - za cudzie. Nemá ani na výplaty a sociálne dávky, ale kupuje o stošesť. Ešte v nej nie je - no riadi celú EU. A má jej politikov za pajácov...niekedy to pri tých jednaniach na ňom aj vidno. Vieme si predstaviť, ako sa z nich s tou svojou azovskou suitou niekde pri vodke rehocú...
Odporúčame