Zdá sa , že Zelenský akoby nemal " dobrú" vôľu na ukončenie vojny. Neprejde deň od Džiddy, aby vopred nespochybňoval ruskú vôľu ukončiť ju a nenadával im. Takto sa k mieru nepristupuje. Potrebuje silnú vôľu obidvoch strán. A kým ho v tom oštekávaní , takí poltici ako Starmer budú podporovať , pchať tam zbrane a miliardy ( ktoré mohli byť použité v mieri na rozvoj), tak neprestane. To skôr Zelenský pôsobí , že mu mier "nevyhovuje"....

