Klus verí tomu čo hovorí, je to užitočný idiot bez vlastného myslenia.
Klus verí tomu čo hovorí, je to užitočný idiot bez vlastného myslenia.
Nikto ti nebráni v tom aby si zobral do svojho domu zopár migrantov, nám ostatným svoje úchyláctvo nevnucuj.
na udržanie moci mu stačí stanné právo vyhlásit
olutoval že podvádzal a doplatil daň, čin však bol vykonaný
V tej svojej dzignutosti si uvedomuješ že podporuješ 3.svetovú v ktorej zahynieš?
Porošenko nepotrebuje nič odvrátit ? Nedostatok tepla a teplej vody, hladomor? Na ukrajine sa hromadia problémy ani do eu ani Krym , ani voda ani plyn .
ked to ty píšeš, bude to pravda hehe
preto chceli ukrajinci podmínovat most hehehehe
Nato už bolo pri hraniciach, zabránilo sa majdanu,
Rusko si nenechalo vyhodit do luftu most:-)
komunistických a fašistických manierov sa ti zachcelo?
vdaka tomu že cudzie nechceme, ešte stále žijeme ako národ
porošenko ich už tam dostal, iste by bolo fajn vyvolat vojnu a hodit na to aj hladomor
pravdepodobne len prostedník
výnimočný stav mali vyhkásit dávno kvôli hladu, chladu a nedostat ku teplej vody
Pri spomienke na hadomor spred 80 rokov nezabudnime na dnešnú biedu ukrajincov ked nemajú teplú vodu a teplo v domovoch a nemajú čo jest.
Porovnávaš sa s migrantmi ktorí neprišli k nám migorvat kvôli práci, neprišli sa prispôsobit našej kultúre?
Odporúčame