O to väčšia hanba že je prezident, dejiny budú o ňom písat že bol prvým prezidentom kriminálnikom. Len jeho deti lutujem, nemôžu za svojho otca.
O to väčšia hanba že je prezident, dejiny budú o ňom písat že bol prvým prezidentom kriminálnikom. Len jeho deti lutujem, nemôžu za svojho otca.
Ešte ostatné jeho kauzy doriešit a nech ide tam kam patrí.
Ešte ostatné jeho kauzy doriešit a nech ide tam kam patrí.
Za prezidenta treba voit osvedčeného politika ktorý už niečo dokázal v politike, osobnost ktorú si budú vážit v zahraničí nie neznámeho podnikatela , sme sa aspoň poučili.
Kočner má nepopieratelné prepojenie len na Sulíka a Kollára:-)
Smer je vládnuca strana, ak niekto škodí vláde, škodí SK.
Vtedy ked bola správa vydaná , bol premiérom, ty kecálek.
Daj príklad poškodzovania štátu Ficom :-)))
Je v poriadku zarobit peniaze vlastnou hlavou. Niekto rukami pracuje a niekto hlavou.
Obdržal správu , to ano, ale v tom dokumente nie je reč o prepojení mafie na vládu. Prekrucovanie.
Je to cudzia moc a má tu svojich dosadených ludí, napríklad Kiska.
Kiska každým svojim krokom a vyhlásením potvrdzuje že vlastizradca a bojuje ostošest aby ho donori nehodii cez palubu , inak sa nedá vysvetit jeho snaha neustále poškodzovat štát.
Kradla vláda Dzurindovcov , zorientuj sa :-)
Kyska svoje tvrdenie musí najprv dokázat, uvidíme.
Je na rade kiska aby svoje tvrdenie dokázak, potom budeme vynášat rozsudky, ok?
Ak Kiska správu nedostal tak jeden z nich klame, a ktorý asi? :-)
Jednu vec tvrdia novinári a druhú vec tvrdí Toth, niektorí vynášajú rozsudky.
Odporúčame