Pani županke sa sprotivila polievočka od vlastného bratranca Igora Plg ?
Tak mala zavolať svojho OLANO exorcistu .
Pani županke sa sprotivila polievočka od vlastného bratranca Igora Plg ?
Tak mala zavolať svojho OLANO exorcistu .
Mne sa nepáčia mali by ich aspoň zdesaťnásobniť ináč ľudia ich ani nezaregistrujú.
Ak nebude strach skončí médiám zárobok. Pfizer nič zadarmo nebude platiť.
Keď ty úbožiačik dokážeš porozumieť iba vládnym primitívom Plg. a nedokážeš pochopiť rozhladených
a skúsených štátnikov.
Ano chyba je vo vašom vlastnom prímači.....LOL
Nuž nie každý má na farmu v austrálii.....Však pán Sulík .
Na hodinky ? Tie Mikulcove veru stoja 40 000 eur .
Jednoduché si šetril na Austrálsky ranč .....
Skús meprobamat, alebo rovno Igorovho špecialistu, uľaví sa ti.
Dno žumpy je keď bez dôkazov posudzuješ....
Nekašli, treba poraziť ZLO. Demokratická opozícia musí byť pevná.
Kto Kiskov otec ?
Zákon je navyššia priorita.
A nezdá sa ti smutné že nepoznajú zákony ? Aj nepoznajú zákon ,nevykonávajú svoju prácu správne. A to chváliš ?
Vám náckom demokratické pravidlá nič nehovoria ? Tiež obdivuješ NSDAP ako Igor Plg, a ľudí z iným názorom by si postrielal pri múre ?
Máš to pomýlené zo Sulíkom .To nie Fico ale Sulík ako predseda Slovenského parlamentu si tlačil nos do Kočnerovej zlatej žili.
Prázdna špajza? Nechtové štúdio dostalo od Krajniakovho ministerstva zmluvu na 19 miliónov eur! Ale Fico keď krája na chate slaninu to je problém.
Igor vypúštaš Baštrňáka ? Fico zatvoril ,olanoMAFIA a naši ľudia púštajú na slobodu.Igor ,že ťa hanba nefackuje.
Prázdna špajza? Nechtové štúdio dostalo od Krajniakovho ministerstva zmluvu na 19 miliónov eur!
Strašiť,strašiť a strašiť.
Lenže ľudí to už neovplyvňuje ,každý sa iba pousmeje a mávne rukou. My sa už na koronu nehráme. Veď najlepší príklad nám dávajú politici......https://www.youtube.com/watch?app=desktop&am…
Si normálny ? Vraziť si experimentálny chemický koktail do organizmu kvôli práci ?
Bude mať Slovensko po Daňovi ďalšieho politického vazňa ?
Odporúčame