Naši ľudia z mafiou si už od radosti mastia bruchá .Zlatý vládny válov sa naplňa a Pavlínka to bude deliť.
Bože ale sú tí ľudia hlúpy, oni to v konečnom dôsledku za nás všetko zaplatia ,a stačí im povedať zlatý tiger ,mi sa královsky nabalíme im ostanú ohlodané kosti. Ha ha ha plán obnovy ,to iba desatisíce Pročkov,Baránikov a Tabák v štátnej správe dostane príkaz rabujte a naplnajte stranícke pokladničky a nezabúdajte na tie svoje veď hlúpy občan to platí.


