Súhlasím naozaj je tá opozícii úplným prejavom primitívnosti....LOL
Ale ja som nekázal Sulíkovi mať na ráno zasnežený rypák.
Súhlasím naozaj je tá opozícii úplným prejavom primitívnosti....LOL
Ale ja som nekázal Sulíkovi mať na ráno zasnežený rypák.
Treba sa iba hlbšie pozrieť realite do tváre.
Súhlasím kampaň je zrkadlo úrovne čitatela ZOMRI.
No to by sa vám hodilo zaplieniť úrady odpadom bez vzdelania či praxe. Už to tu raz bolo keď filantrop Kaník poslal do úradov rôznych skrachovalých podnikatelov -zmrzlinárov.
A výsledok iba totálna deštrukcia ,riešili ako zmeniť červenú tušku za zelenú či postihovať konkurenciu .
Keď prišiel prvý problém pozerali ako LUNTER na posledný autobus.
Gratulujem ....takže si feťák ,vrah alebo daňový kriminálnik ?
Nie predvolebná kampaň ,ale priamo opozícia z ich retardovaný voličom po BAD TRIPE .....to je stelesnenie primitívnosti. Len sa na ních pozrime ...
Poliačik -feťák ,Sulík-feták,Kočnerova onuca,Nicholsonová -kanadská chrbátová externistka,Beblavý -gorila, Matovič- daňový kriminálnik ,Lipšic-vrah,Kiska -dańový Baštrnák,Galko-eštebácke odpočúvacie praktiky,Kolár-ex mafián.
Nečudujme sa ich volič je stále zaostalejší frustrovaný čitatel ZOMRI. A to vypovedá o úplne o všetkom.
Sú to strany doslova z ľudkým odpadom ,z odsidermi ktorý buď duševne nejako trpia alebo sa nevedeli vôbec zaradiť do spoločnosti. Ich pracovný nástroj je klebeta a lož ,a jediné čomu rozumejú je deštrukcia .Ako náhle majú niečo vytvoriť niečo pozitívne pre túto krajinu ostávajú bezradný ,osamotení a jediné k čomu sa zmôžu je veta....LEBO FICO ,a vyzerajú zdesený ako LUNTER pred posledným autobusom .Potom navádzajú na BAD TRIP lebo to vyrieši ich problémy.
Mentálna skupina liberálnych náckov.
Veď to sú všetko taký električkový ekonomovia. Vypustíš ich do sveta a kukajú ako Lunter na posledný autobus.
Žiaden problém máme súdy a náhrady škôd platiť zo zabavených kamionov.
A čo GENERAL z KDH ? Už ti došiel matroš že ti to v gebulke vynecháva ?
Zabudol si na človeka ktorý prijal hodnosť GENERALA ? A bol z pravicovej stajne?
Tak ako tetka Remišová ....ehm,ehm,ehm ?
Nuž ale Danko nechodil ku Kočnerovi na raport v pozícii predsedu slovenského parlamentu .
Lebo chráni vrahov Kuciaka a lebo vlastní SMEtisko,
Takže úderníci zo SME dostali úlohu prekryť fiasko svedkov Lunterových ...LOL
Lenže Danko to nevymyslel ....LOL
priateľu ....to vždy nechávame na teba....LOL
To by musel byť v poradovníku za Lipštajnom .
Odporúčame