Ľajoško zase si bol u Kočnera a ťaháš soplíky z nosa ako u Belize ?
Ľajoško zase si bol u Kočnera a ťaháš soplíky z nosa ako u Belize ?
Sprostý A Sprostejší máte problém z teplým rožkom ? A prečo sa vôbec sťažujete ? Veď je všade spústa rodinných súkromných pekární na ktorých rodinných príslušníkov sa zákon predsa nevzťahuje .
Pán velkomožný podnikateľ proste zobudí manželku o pol štvrtej ráno,zobudia deti či aj starú mať a všetci svorne zapnú pec a začnú miesiť cesto a piecť chleba či čerstvé rožky aby Riško nemal traumu ,po dobre vykonanej práci sa postavia k pokladni a pultom a začnú predávať. A aká radosť pracovať na svojom a zarábať v sviatok.A ten pocit že sú znovu užitočný,na nezaplatenie.
Toto už je otravnejšie ako Trnavský don Retardo....a jeho onuca Naď.
Tie má veru Zhulík......budem terazky na 5 raz konečne premierom ? Alebo zase iba idiotom ?
ESET zaplatil ,SHAVIV dosadil ,BA OVCE zvolili....a tak si užívajú.
Matovič premíer....určite áno ,ale iba U Phillipa Pinela keď máte výchádzky v parku....LOL
Apropo...nebol toto Zhulíkov mokrý nočný sen?
Matovič je iba ďanový kriminálnik ,a hlavne osobnosť ,charakter ktorá neváhala zapliesť vlastnú mamku do ďaňového podvodu .To vypovedá úplne o všetkom, doslova morálny HNIS.
Koho ste zavreli za vlády modrej GORILI ? Nech si spomínam ,ako si spomínam ....NIKOHO.
Iba ste poslali vodné delá na protestujúcich proti gorile....BRAVO hlupáčik modráčik.
Ani sa im nečudujem po tých zmatkoch keď neschopák Vallo kompletne zablokoval Blávúúú. Ne.
On si to hlupáčik pomýlil na Matovičovu MATKU ....Igor ju ponúka ako závozníčku.
Tebe to doteraz nedocvaklo ,a druhým dávaš rady....LOL
Máš to pomýlené ....to si dával Lišic za Gorilovlády 1. fernetovej.
Určené maximálne pre nerozmýšlajúceho voliča Matoviča....otras.
Nechaj ho ,je to len nejaký poblúznený volič psychOLANO a vykonáva si rannú očistu.
Sleduje to NHL naozaj ešte niekto ?
o zákonoch nerozhoduje luza z penou na ústach a ulica .....rešpektuj to.
Odporúčame