Podkotleba hovorí ti iba holú realitu ....
Podkotleba hovorí ti iba holú realitu ....
Klameš ako Marta
Radšej ho mal otec vystreknúť do žíhlavy ,nemuseli sa za neho celý život hanbiť.
Súhlasím ,v uSSa gulagu Guantanáme vraždili ľudí.
Nechlastaj v nedelu z kýbla ako dobytok Vasil .
Rusko vnímame ako iba záchrancu ,osľoboditeľa a mierotvorcu ,zatiaľ čo bandernáckov vnímame ako vraždiace tupé beštie ktoré v uniformách UPA vraždili na slovensku civilistov ,ženy a deti a v uniformách SS zabíjali ukrajinský esesáci povstalcov v SNP. Nezabúdame ani na 68 rok keď dva okupačné ukrajinské zbory obsadili Ceskoslovensko ,na poveľ hnustného ukrajinca Brežneva.
Len kvič,kvič banderhlísta. No pasaran.
Len kvič,kvič banderhlísta. No pasaran.
Padajú oriešky na fašistické hlavy....
Klameš ako Marta.....LOL
Progresívny extrémistický náckovia majú problém z každým slušným človekom.
Trápny článoček pre frustrovaného utrápeného čitatela progresívny náckov.
V prvom rade by bolo treba odbúrať falošných PN , podnikateľ nemá prácu ,pošle všetkých na marodku.
Ano ,za komančov sa nebáli ľudia zájsť za lekárom ,dnes za kapytalizmu sa im vyhrážajú.
kvičíš ako Marta pred štátnou dávkou....lol
Celé slovensko sa smialo na cholerickej slepici Mesterovej....vraj "Choďte radšej do relácie ruža pre nevestu"
IIde im ,ide. Len prečo stále ustupuju ku Kyjevu
..
čo má nosit lodičky ako Grohling ? Radšej nech nosí gumáky.
Nawrocky urobil zo seba Vasila Bilaka. Z Poľska sa stáva okupovaná krajina,z okupačnou armádou.
Zase sa nejaká lacná prostitútka podpísala pod stupídny clanocek..
Odporúčame