Naliehavé varovanie veliteľa NATO: Rusko nepočká, útok na východnú Európu hrozí už tento rok
Je dobré že mierotvorci z Ruska mlátia fašistu po pysku úplne rovnako ako počas 2. svetovej vojny. Je smutné že banderhnidy tak ako v minulosti vraždili civilistov ,tak isto ich ich vraždia v uniformách bandernáckov opať.
Je smutné že slovenské telatá v minulosti slúžili Tisovi v uniformách HG a dnes hajlujú v Progresívnom slovensku. Je smutné že Tiso vyznamenával fašistov úplne rovnako ako fašistická exprezidentka Čapútová.Dnes sa extrémisti a ľudáci zlúčili do Progresívneho slovenska.....NO PASARAN.