Na základe čoho tak uvažuješ.....tvojej pomočenej nočnej plienky ? Fico práve naopak zlepšuje vzťahy ...viď Budapest.
Na základe čoho tak uvažuješ.....tvojej pomočenej nočnej plienky ? Fico práve naopak zlepšuje vzťahy ...viď Budapest.
Pre indiu je to iba taký ranný soplík na zasmiatie ,pre ňu je jasná dohoda a priorita obchodu z Brics a nie z krachujúcim darebáckym režimom z uSSa.
Nie je to jasné sú to osadníci ,Igorove mlátičky. Stále hladajú 500 euri.
Tebe skôr rozum no predpokladáme že sa u teba aj tak nič nevyskytlo.
Také krásne progresívne.
Ten Andrejčák je nafetovaný ? To rusi stopli čínske kamiony aby mohli dalej predávať čínske volvo ?
Toto hovorili hlupáci aj o čínskych mobiloch .
To EU vďaka eurokomsomolu bude už dávno žiť v jaskyniach .
Francúzke poriadne rafale sklamali , J-35 ich masakrujú. .
Jedno príslovie hovorí ...šuster drž sa svojho kopyta a sprostý a sprostejší si vybrali svojho nekorunovaného krála.
Zatiaľ je iba na smiech ,mal by možno skúsiť hádať počasie.
Načo by preboha použili armaty ? Na leopardy ,challengre či abramsy sa z prehľadom nasadzujú zastaralé T72 .
Vasiľ tak nebékaj a zalez. Mafoši z olajna pôjdu sedieť.
Je dobré že máme konečne vládu na ktorú je Slovensko hrdé.
Mentálny svet pročkov naozaj nechápeme.
Odkedy sú Vojany hydroelektrárňou svet je už iný.
Z mentálnymi atlétmi z olajna nemá záujem diskutovať už nik .Ani z opozície či koalície.
Správne rozhodnutie . Ani včela nevysvetluje muche prečo ona sadá na kvet a mucha na ho.v.no.
Arogantný mafoši na raptoroch iba žnú výsledky svojej práce.
A F16 nebudú ,aj tak by do ních museli posadiť iba dákeho predavača vodky . To iba Olena búcha od zúrivosti kabelkou po stene že chce do big apple k tiffanymu.
Ale ten dlh máme či nám ho niekto odpíše ?
Odporúčame